Wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem z Chillizet!

11.01.2018 10:53
Fotografia:
Wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem z Chillizet!

Już w najbliższą niedzielę 14 stycznia 2018 roku odbędzie 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

Początek roku nie byłby tym samym, bez Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Redakcja Chillizet już po raz kolejny postanowiła dołożyć swoją cegiełkę na rzecz wyrównywania szans w leczeniu noworodków i sprawić by każdy z nich, niezależnie od warunków, miał szansę na równy start w życie.

W tym roku, przeznaczyliśmy na aukcję edycję specjalną naszej płyty Nastaw się na chillout  która po raz pierwszy została wydana na winylu. Limitowana edycja składanki zawiera ulubione utwory naszych słuchaczy. Dokonana przez redakcję muzyczną selekcja utworów jest kwintesencją chilloutu proponowanego przez naszą stację. Znajdą się tam takie przeboje jak Alone w wykonaniu Jessie Ware, Up in The Hill Brodki, czy Too Good At Goodbyes Sama Smitha. 

Nie zwlekaj i pomagaj dzieciakom, relaksując się przy muzyce. Zalicytuj wyjątkowe wydanie naszej składanki i podaruj dobry nastrój tym, którzy potrzebują tego najbardziej. Zmień przyszłość nowego pokolenia już dziś. Weź udział w licytacji naszej najnowszej kompilacji i spraw by świat stał się lepszym miejscem do życia.

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/unikatowa-plyta-winylowa-sygnowana-przez-chillizet-i5930503

Kto wie? Może właśnie Ty przyczynisz się do rozkwitu nowej gwiazdy muzyki? Daj sobie szansę tak pomyśleć i wesprzyj najmłodszych razem z nami!

vinyl4