Na antenie:

Wege Festiwal Silesia, czyli podróż po smakach z całego świata!

Redakcja
19.09.2019 08:53
Fotografia: Materiały prasowe
Wege Festiwal Silesia, czyli podróż po smakach z całego świata!

W najbliższy weekend, 21-22.09 w Katowicach będzie możliwość spotkania najlepszych stoisk z wege kuchnią, która specjalnie z tej okazji zjedzie się z całego kraju.

Na miejscu będzie można spróbować kuchni indyjskiej, gruzińskiej, meksykańskiej, koreańskiej, a także wietnamskiej! Pojawią się kolorowe hot dogi w chrupiących bułkach z warzywnymi dodatkami, chińskie pierożki z przeróżnymi farszami, chlebki gruzińskie, koreańskie gołąbki z kimchi, wegańskie burgery. Na deser będzie można skosztować czekoladowego brownie z fasoli, wegańskich kremowych serników, tureckich tradycyjnych, orzechowych baklaw oraz ldów!
Strefa gastronomiczna to nie wszystko co spotkacie na miejscu! Osoby pasjonujące się kosmetykami, wizażem oraz modą, będą mieli okazję znaleźć coś dla siebie podczas towarzyszącej festiwalowi strefie Ekopiękno. Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia.
Na Wege Festiwalu znajdziecie:
- najlepszą kuchnię polskich wege restauracji, przepyszne falafele, hummusy i wege burgery, wege odsłony domowych dań, zupy, kuchnie świata, desery, ciasta, ciasteczka,
- wyjątkowe przyprawy, przetwory i produkty pakowane,
- wyjątkową modę bez dodatków skóry i futra od młodych projektantów,
- książki i kosmetyki cruelty free.
Wege Festiwal Silesia,
Katowice, Galeria Szyb Wilson,
21-22.09.2019r
Sobota 12:00 - 19:00,
Niedziela 12:00 - 18:00
Wstęp bezpłatny!