W tym tygodniu nastrajamy się na święta Bożego Narodzenia z Michaelem Buble

19.12.2016 13:25
Fotografia: grafia: materiały promocyjne
Michael Buble

Nikt lepiej nie wprowadzi nas w świąteczny nastrój niż posiadacz jednego z najpiękniejszych i najcieplejszych głosów w historii muzyki rozrywkowej - Michael Buble.

Wydany przez niego album w 2011 roku, zatytułowany po prostu "Christmas" w Polsce pokrył się dwukrotnie platyną. 

Na płycie pojawia się kilkanaście, klasycznych utworów świątecznych takich jak "Silent Night", "All I Want For Christmas Is You", "Sabta Baby", czy "Cold December Night". Świetne partie instrumentalne, głównie jazzowo - bluesowe idealnie dopełniają się z unikalnym głosem artysty.

Jeśli chodzi o gości, tych również nie zabrakło na płycie. W duecie z artystą zaśpiewały The Puppini Sisters w niezapomnianej piosence "Jingle Bells", a także w "Frosty The Snowman". Shania Twain, nota bene rodaczka Michaela (artysta pochodzi z Kanady) wykonała razem z nim utwór "White Christmas".

Jeśli chodzi o oprawę produkcyjną krążka, zajęli się nią profesjonaliści odpowiedzialni za projektu zespołu Metallica - David Foster, Bob Rock i Humberto Gatica. Sam Michael przyznaje: "Przez całe życie marzyłem, aby nagrać taką płytę. Być może będzie to moje największe osiągnięcie w karierze. Wspaniale się czuję myśląc, że będę w milionach domów na całym świecie".