W Tygodniu płyty rządzi Tom Krell, czyli How To Dress Well

05.12.2016 20:55
Fotografia: grafia: materiały promocyjne
Tom Krell - How To Dress Well

Czwarty krążek artysta określa słowami: "przejrzystość", "radość", "bezpośredniość".

Pod nieoczywistym pseudonimem How To Dress Well kryje się piosenkarz Tom Krell, który pod koniec września popełnił już swoje czwarte, długogrające wydawnictwo "Care".

Materiał powstawał przez około pół roku i zaowocował w 11 nowych piosenek. Jednym z singli promujących ją jest "Lost Youth/ Lost You”, któremu towarzyszy teledysk, wyreżyserowany przez Bena Trickelbanka. Na płycie "Care" Krell sięga po wiele różnorodnych stylów i emocji. Posiada doktorat z filozofii, dlatego stara się zrozumieć jakie jest prawdziwe znaczenie człowieka w świecie, posługując się przy tym muzyką.

"Care" to w dużej mierze płyta popowa, będąca naturalnym krokiem na drodze ewolucji Krella. Tom z bardziej spokojnych melodii sięga na niej do bardziej synthowych i alt- popowych dźwięków nadając swojej twórczości nowy kierunek muzyczny.

"Care" to płyta ekstatyczna i szczera w całości wyprodukowana przez Toma Krella, ale nie tylko. Maczali w niej palce również tacy producenci jak: Jack Antonoff, Dre Skull, CFCF oraz Kara-Lis Coverdale.