Tydzień Płyty w Radiu ZET Chilli "I Remember"

26.09.2016 12:11
Fotografia: grafia: materiały prasowe
 AlunaGeorge "I Remember"

Długo oczekiwany album AlunaGeorge "I Remember" ukazał się 16 września 2016 roku.

Drugi album AlunaGeorge "I Remeber" promują 4 single "My Blood" (featuring Zhu), wyprodukowany przez Flume'a tytułowy "I Remember", a także "I'm In Control" (featuring Popcaan) i "Mean What I Mean" (featuring Leikeli 47 & Dreezy).

Materiał na "I Remember" powstawał w Los Angeles i Londynie. Na tej płycie AlunaGeorge ponownie prezentują swoją charakterystyczną paletę brzmieniową, ale jednocześnie są odważniejsi w eksperymentowaniu z dźwiękami i inspiracjami.

"

Tej płycie przyświecało motto: zobaczmy, co jeszcze innego potrafimy skomponować – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Alunageorge.com.

"

Materiał skręca więc w nowe, nieeksplorowane jeszcze do tej pory przez duet brzmieniowe kierunki, które częściowo obrazuje długa lista współpracowników.

"

Okazało się, że mamy tylu przyjaciół ze światka muzycznego, z którymi spędzamy czas, ale z nikim się nie dzieliliśmy swoją muzyką. W pewnym momencie stwierdziliśmy: dlaczego nie? I skoro czujemy się bardzo pewnie, jeśli chodzi o nasze brzmienie, postanowiliśmy się trochę bardziej otworzyć – tłumaczy Aluna.

"