Wysublimowana elektronika z uduchowionymi partiami wokalnymi i tekstami poruszającymi temat inwigilacji, wojny dronów i zagłady ekologicznej, tak w skrócie można opisać nowy krążek artystki.
Zanim Anohni zmieniła swój pseudonim, przez wiele lat była związana z grupą Anthony and the Johnsons, z którą wydała 5 albumów. Szósty, solowy krążek artystki powstał we współpracy z kolektywem w składzie: Hudson Mohawke i Oneohtrix Point Never, którzy są wirtuozami muzyki elektronicznej.„Drone Bomb Me”, singiel który promuje to wydawnictwo, to piękny, ale brutalny utwór.
Jak mówi sama Anohni: „to jest miłosna piosenka napisana z perspektywy młodej dziewczyny z Afganistanu, której rodzina została zgładzona przez bezzałogowy amerykański dron. Marzy o tym, by być unicestwiona.” Do utworu powstał mocny teledysk, wyreżyserowany przez Nabila, a pokazujący poruszający występ Naomi Campbell. Za stylizację w teledysku odpowiedzialny jest Riccardo Tisci z Givenchy.
Oceń artykuł