Tydzień Płyty w Radiu ZET Chilli: "For All We Know"

15.08.2016 14:39
Fotografia: . materiały prasowe
Tydzień Płyty w Radiu ZET Chilli: "For All We Know"

Na początku roku brytyjski dziennik Guardian określił ją mianem ‘przyszłości R&B’. Mowa o NAO, która prezentuje swój debiutancki krążek "For All We Know".

Magazyn Q uznał ją za jedno z najciekawszych muzycznych odkryć dekady a stacja BBC umieściła ją na 3, miejscu prestiżowego rankingu BBC Sound Of 2016. W tym roku na listach przebojów umieściła już 3 single (Fool To Love, Girlfriend, Bad Blood) a jej debiutancka płyta jest jednym z najbardziej oczekiwanych płyt wsród fanów nowych, nietypowych brzmień.

NAO, to młoda wokalistka ze wschodniego Londynu, która nie przestaje zachwycać już nie tylko fanów R&B, ale wszystkich, którzy śledzą aktualne muzyczne trendy (jest jedną z najczęściej odtwarzanych debiutanckich artystek na Spotify).

 Aktualnym singlem NAO jest utwór „Girlfriend”, którego elektroniczno-futurystyczne brzmienie idealnie oddaje klimat całej płyty „For All We Know”. W ramach jej promocji, NAO pojawi się w tym roku na najważniejszych festiwalach w Europie – od Glastonbury, po belgijski Pukkelpop czy hiszpańską Primaverę.

Oprócz syntetyczno- elektronicznej odmiany R&B, na krążku znajdują się takie utwory jak "Happy", Inhale Exhale", czy "Get To Know Ya", które ukazują bardziej tradycyjne podeście do "czarnej" odmiany muzyki, jaką bez wątpienia jest soul i R&B. Pełno w nich nawiązań do hip- hopu lat 90. a także funku i jazzu.