Przygotuj się na najbardziej kolorowe targi tego lata! ChilliZet zaprasza na Jestem Slow, które odbędą się już w ten weekend w Elektrowni Powiśle!

Weronika Domoradzka
24.05.2023 13:52
Fotografia:
Przygotuj się na najbardziej kolorowe targi tego lata! ChilliZet zaprasza na Jestem Slow, które odbędą się już w ten weekend w Elektrowni Powi...

Letnie spotkania w rytmie Slow to już tradycja. Tym razem przychodzimy z gorącą edycją Jestem Slow #Lato!, która rozgrzeje Wasze serca i rozpromieni Wasze twarze.

Wszyscy wyczekujemy cieplejszych dni, mocy energii, radości i zabawy. Polscy twórcy od mody przez dodatki po najlepsze smakołyki zrobione od serca już kreują i tworzą oczarowani letnim wołaniem i chęcią spotkania z Wami!

Letnia edycja Jestem Slow odbywa się w industrialnej przestrzeni Elektrowni Powiśle, gdzie znajdziecie przestrzeń do zakupów, relaksu i smacznego jedzenia. Dwa dni wypełnione przepięknymi produktami tworzonymi w zgodzie z rytmem slow, lokalnie.

Podczas Jestem Slow #Lato spotkacie ponad 100 wyjątkowych marek i wykreujecie swoje letnie szafy, zrobicie zapasy na wieczorne spotkania z przyjaciółmi i wspomożecie lokalnych twórców.

Co Was czeka podczas Jestem Slow #Lato?

- ponad 100 wystawców z całej Polski
- autorska moda, biżuteria i dodatki, kosmetyki naturalne, delikatesy i zdrowe przekąski
- miło spędzicie czas z rodziną i swoimi pupilami (dedykowana strefa z produktami dla zwierzaków!)

Zapraszamy na Jestem Slow #Lato!

Kiedy i Gdzie? 27 - 28 maja, Elektrownia Powiśle, Warszawa

Godziny otwarcia:
Sobota: 11:00 – 21:00
Niedziela: 11:00 – 19:00

Wstęp bezpłatny!
Można, a nawet trzeba z psem!

Partnerem Targów Jestem Slow jest ChilliZet.