Coraz więcej gwiazd dołącza do projektu "Lato na Pradze"! Poznaj listę kolejnych artystów i daty koncertów

Redakcja
15.06.2020 09:44
Fotografia: Materiały prasowe
Lato na Pradze

Projekt "Lato na Pradze" ogłasza kolejnych artystów! Brodka, Daria Zawiałow, Paulina Przybysz, Król i Smolasty to tylko kilku z wielu artystów, którzy zasilają line up wakacyjnego projektu "Lato na Pradze" i zagrają tego lata w Warszawie.

Po ogromnym zainteresowaniu projektem i pierwszych wyprzedanych koncertach, organizatorzy nie zwalniają tempa i ogłaszają kolejnych artystów, którzy zagrają na żywo tego lata na warszawskiej Pradze.

Do line up’u dołączają: Brodka, Daria Zawiałow, Paulina Przybysz, Tęskno, Król, Rebeka, Linia Nocna, Novika & Baasch, Julia Marcell,
Meek Oh Why?, Smolasty, Sorry Boys, Bitamina oraz dodatkowy koncert zespołu Kwiat Jabłoni.

Dla fanów muzyki, Praga Centrum stanie się namiastką letnich festiwali w samym centrum Warszawy. Przez całe wakacje pięćdziesięciu polskich artystów wystąpi na żywo w niezwykle urokliwym ogrodzie. W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

"

Zainteresowanie projektem „Lato na Pradze” przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Koncerty pierwszych ogłoszonych Artystów wyprzedały się w kilka godzin. Cieszymy się, że tego lata nasza agencja we współpracy z Pragą Centrum ożywi warszawską scenę muzyczną  - informuje agencja Follow The Step.

"

Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych. Sprzedaż koncertów dla pierwszych 150 osób na każde z wydarzeń startuje 10-go czerwca o godzinie 12:00!

Więcej informacji na www.goingapp.pl/latonapradze

Fotografia: materiały prasowe
Fotografia: materiały prasowe