Prezentownik świadomego konsumenta na Jestem Slow i Jestem Vintage #Prezenty 17-18 grudnia 2022

Materiał promocyjny
14.12.2022 11:50
Fotografia:
Prezentownik świadomego konsumenta na Jestem Slow i Jestem Vintage #Prezenty 17-18 grudnia 2022

Prezenty, prezenty, te słowa najczęściej słyszymy przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. W dobie dużej inflacji i rosnącej świadomości społeczeństwa a co za tym idzie zmieniających się potrzeb możemy zadać sobie pytanie: Co możemy zrobić aby, nie dać się wciągnąć w machinę konsumpcyjnego szaleństwa, ale nadal spełniać marzenia naszych najbliższych? Dawno temu, nasi dziadkowie powtarzali, że biednego nie stać na słabe jakościowo rzeczy. Dzisiaj pewnie nie z biedy, ale bardziej z poziomu świadomości konsumenckiej wracamy do tego, jakże prawdziwego stwierdzenia - nie stać nas już na rzeczy słabej jakości.

244717689_6344701892267544_7991814463082037157_n
Fotografia: Materiały partnerskie

To hasło przyświecało organizatorom świątecznej edycji Jestem Slow i Jestem Vintage, która odbędzie się 17-18 grudnia w Elektrowni Powiśle. Na 3 piętrach industrialnej przestrzeni organizator zgromadził małych, lokalnych twórców, którzy przygotowali niebanalne pomysły na prezenty prawdziwie od serca. Wśród 200 wystawców znajdziemy pomysły na każdą kieszeń oraz dla każdej grupy wiekowej. Nie zabraknie klasyków, jak czapka i skarpetki czy świeczka o zapachu piernika. Poszukiwacze niestandardowych rozwiązań znajdą całą gamę wyszukanych kosmetyków, biżuterii i ekskluzywnych dodatków. Będą pomysły na kreację przy świątecznym stole, czy na noc sylwestrową.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, bo wszystkie prezenty będzie można zakupić również w opcji z drugiej ręki.

Patrząc na bardzo prężnie rozwijający się nurt zakupów z drugiej ręki, w tym roku postawiliśmy na szerzenie świadomości prezentowej z drugiego obiegu. Od 3 lat organizujemy targi Jestem Vintage, mamy pełen przegląd oferty, którą sprzedają nasi wystawcy i śmiało powiem - to są niesamowite perełki! - dodaje Iza Miłosz organizator Jestem Slow i Jestem Vintage #Prezenty Takie produkty spełniają wszystkie kryteria, są dobrej jakości bo skoro tak dobrze wyglądają w drugim obiegu to na pewno posłużą jeszcze wielu użytkownikom. Są nietuzinkowe, mają wspaniałe składy. Oferta jest tak bogata, że śmiało znajdziemy na Jestem Vintage każdy rodzaj garderoby, dodatków oraz rzeczy do wyposażenia wnętrza. Dla poszukiwaczy markowych produktów to raj. Jesteśmy przekonani, że prezenty z drugiej ręki to pojawiający się trend, który jest bliski osobom wspierającym świadomą konsumpcję. Wśród miłośników takich zakupów nie brakuje młodych ludzi, którzy piszą nowy rozdział w odpowiedzi na Fast Fashion poprzednich dekad - dodaje Iza Miłosz

244745846_6345716398832760_7302100108356497378_n

Trzydzieści wyselekcjonowanych marek specjalizujących się w rzeczach z drugiej ręki spełni marzenia każdego poszukiwacza stylowych dodatków, markowych produktów czy wyszukanych dodatków do wnętrz.

Podczas świątecznych przygotowań warto znaleźć chwile na szczerą rozmowę z najbliższymi i pytanie o ich prawdziwe potrzeby i marzenia. Unikniemy w ten sposób nietrafionych zakupów i szukania pomysłu na ostatnią chwilę, możemy zadać sobie pytanie:

- czy znam prawdziwe potrzeby swoich bliskich?

- czy chcę aby Twoje prezenty były prawdziwie jakościowe i nie obciążały planety?

Takie podpowiedzi dostaniemy w tym roku od organizatora największych targów zrzeszających polskich lokalnych twórców. Lepsze prezenty od Jestem Slow i Jestem Vintage przychodzą w tym roku z bardzo bogatą ofertą dla każdego, kto zaplanował sobie takie zakupy na ostatni weekend przed świętami. 17 i 18 grudnia w Elektrowni Powiśle każdy znajdzie piękne jakościowe produkty dla swoichbliskich.

Gdzie: Elektrownia Powiśle poziom -1, 0, +1

Kiedy: 17-18 grudnia 2022

Organizator: Grupa Slow i Fundacja Grupy Slow

Godziny otwarcia: sobota 11-21, niedziela 11-20