Poznajcie zwycięzców Plebiscytu na Chilloutowy Utwór Roku 2018

12.12.2018 12:16
Fotografia: Chillizet
Urodziny Chillizet

10 – urodziny Chillizet za nami! Podczas imprezy poznaliśmy zwycięzców naszego plebiscytu. Wśród nich znaleźli się: Blauka, Rebeka oraz Kasia Tontor.

6 grudnia w warszawskiej Hali Koszyki odbył się okrągły jubileusz Chillizet. Tego wieczoru miały miejsce wspaniałe koncerty. Na początku wystąpił zespół Last Blush –  czyli ubiegłoroczni wygrani w plebiscycie, nie zabrakło również gości specjalnych –Andrzeja Smolika i Keva Foxa których występ był wisienką na torcie części koncertowej imprezy.

Próbkę swojej twórczości zaprezentowały również 3 zespoły, które zdobyły najwięcej głosów w Plebiscycie na Chilloutowy Utwór Roku 2018.  

Pierwsze miejsce należy do tworzonego przez Georginę Tarasiuk i Piotra Lewańczyka kolektywu Blauka i ich debiutanckiego singla „Figle Zuchwałe”. Drugie miejsce zajął duet elektro – popowy Rebeka  z utworem „Cavegirl”, który promuje ich nadchodzący album. Natomiast na miejscu numer trzy uplasowała się wokalistka i kompozytorka Kasia Tontor z klimatycznym utworem „Coolgirl”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom!