Plażówka Saska - nowa propozycja na lato w stolicy!

Magdalena Barszczak
28.06.2019 15:10
Fotografia: materiał prasowy
Plażówka Saska - nowa propozycja na lato w stolicy!

Letnia lokalizacja położona na malowniczym, prawym brzegu Wisły w sercu Saskiej Kępy, dzielnicy uważanej za jeden z najpiękniejszych skarbów Warszawy.

Naszym niewątpliwym atutem jest wspaniała lokalizacja. Spokojniejsza część plaży na Saskiej Kępie przy Moście Łazienkowskim to alternatywa dla rodzin i wszystkich innych chcących uniknąć tłumów w lokalizacjach Mostu Poniatowskiego.

Z Kładki Łazienkowskiej możesz zjechać rowerem wprost na ścieżkę rowerową przecinającą PLAŻÓWKĘ. Sąsiadujemy z Restauracją Boathouse, a zaledwie kilka minut spaceru dzieli nas od kultowego już PROMU KULTURY na Saskiej Kępie.

PLAŻÓWKA SASKA to malowniczy widok na Wisłę i jeden z symboli Warszawy: ujęcie wody zwane Grubą Kaśką. Ciesząc się pięknem przyrody na świeżym powietrzu, możesz skorzystać z różnorodnych aktywności oferowanych przez PLAŻÓWKĘ. To lokalizacja ze stylem i osobowością, ponad 4000 m2 przestrzeni z piękną piaszczystą plażą, malowniczą zielenią, ogromnym wspólnym, drewnianym tarasem, różnorodnymi kuchniami, przestrzenią dla dzieci i dla chcących spędzać czas aktywnie.

Nasza strefa gastronomiczna zaspokoi gusta wszystkich plażowiczów: KIOSK RYBNY to smażalnia ryb w nowoczesnej formule. W naszym menu obok tradycyjnie smażonych ryb, znajdziecie takie pozycje jak bułka ze śledziem, fishburger czy angielski przysmak fish and chips oraz Kiosk Pizza, Kiosk Grill, czy Kiosk Bar.

PLAŻÓWKA SASKA to przede wszystkim doskonała przestrzeń dla dzieci, wodna strefa zabaw, ogromna piaskownica czy kręgielnia. To tylko kilka z oferowanych atrakcji.  W naszym programie znajdą się wydarzenia sportowe, kulturalne, koncertowe, a także kino letnie. Jesteśmy też miejscem przyjaznym psom.

Przyjedź do nas na poranną kawę, zostań na pyszny lunch, a potem rozkoszuj się zachodem słońca w rytm muzyki na żywo granej przez najlepszych DJ-ów. Nie możemy się doczekać, aby powitać Ciebie i Twoich znajomych w PLAŻÓWCE SASKA!