Oscary zza kulis. Rozmowa z Bartkiem Konopką

08.03.2018 16:39
Fotografia: grafia: East News
Oscary zza kulis. Rozmowa z Bartkiem Konopką

Jak naprawdę wygląda ceremonia rozdania Oscarów? Rozmawiamy z Bartkiem Konopką, autorem nominowanego do Oscara filmu dokumentalnego „Królik po berlińsku".

 Gościem Chillizet był Bartek Konopka, reżyser i autor nominowanego do Oscara filmu dokumentalnego „Królik po berlińsku”. Razem z naszym gościem i Dagmarą Kowalską zaglądamy za kulisy gali rozdania Oscarów. W programie dowiemy się, jak swoją wizytę na czerwonym dywanie kilka lat temu wspomina reżyser i czy tęskni za oscarową atmosferą. W trakcie rozmowy nie zabraknie też dużej dawki humoru oraz ciekawostek o tym, jak naprawdę wygląda ceremonia, pokazywana przez media jedynie częściowo.

 „Mamy pewne niewiarygodne wyobrażenia albo pewne marzenia senne na temat gwiazd, na temat wydarzeń. Natomiast wszyscy są ludzcy, normalni, kontaktowi. Być może dlatego to był dla nas taki szok (…) jakby inna planeta.” – opowiada o swojej wizycie na gali rozdania Oscarów Bartek Konopka. Gość zdradzi nam również, nad czym pracuje obecnie i jakie są jego plany w najbliższej przyszłości.