Noc Reklamożerców

08.11.2019 12:39
Fotografia: Materiały prasowe
Noc Reklamożerców

Zapraszamy już 9 listopada o godz. 21!

Drogi Widzu,

Na jedną noc daj się ponieść tsunami reklam z najodleglejszych zakątków Planety!

Reklamie zwariowanej, kreatywnej, estetycznej, egzotycznej, poruszającej, czasem kiczowatej, ale przede wszystkim zabawnej!

Zapomnij o komercyjnej stronie reklamy, często agresywnej, powtarzalnej lub nachalnej. Otwórz na Świat swoje oczy i uszyi przyjdź świętować najlepsze i... najgorsze  filmy reklamowe.

Daj się ponieść i wyraź swoje emocje, tak jak to robią widzowie w Moskwie, na Madagaskarze lub na Tahiti! W czasie Nocy śmiejemy się głośno, krzyczymy, bijemy brawo, gwizdamy, a nawet płaczemy... najczęściej ze śmiechu!

Zobaczysz - reklama często oferuje wspaniałe chwile rodem z kina: akcję, napięcie, dużo egzotyki, nutę melancholii, odrobinę romansu, ale przede wszystkim dużo humoru na pierwszym, drugim i n-tym poziomie!

Każdego roku program obfituje w wiele niespodzianek!

W tym roku:

-          Fenomen Jokera niewątpliwie zainspirował wielu kreatywnych w agencjach - klaun jest wszędzie, ale tym razem w całkowicie szalonych sytuacjach!

-          Wielka Brytania oferuje nam, jak zawsze, super kreacje, podobnie jak  Japonia i Korea Południowa, miejsca szalone i niecodzienne ...

-          Mamy reklamy społeczne, w tym słowacki film o niezwykłej estetyce  o zanieczyszczeniu Planety.

-          Są też nowicjusze: Kazachstan z obłędną przeróbką Titanica, Malezja z reklamą chińskiego Nowego Roku, kiedy cała rodzina rozlicza się przy stole, Pakistan z kampanią zachęcającą do szacunku dla osób transpłciowych...

-           Czy wiesz, że kocięta nie są jedynymi gwiazdami w pubie? Ta 39. edycja jest pod znakiem KURCZAKA! Specjalna panorama poświęcona jest im w czwartej części programu!

-          Ponieważ w cudownym świecie reklamy wszystko jest możliwe, zobaczysz Meksykanów śpiewających w chórze, żeby sprzedać cement, Serbkę z niebieskim plastikowym wiadrem na głowie reklamującą  markę obuwia, zagubionego kosmitę w mieście, który pyta o drogę, słonia, który uwielbia pistacje,

-          Nie zabraknie reklam, które zostały ocenzurowane ...

Do zobaczenia w tym roku w trzydziestu miastach na całym świecie!

Informacje, miejsca i daty projekcji na www.nuitdespublivores.com