Noc Reklamożerców 2018 odbędzie się już 30 listopada!

19.11.2018 11:16
Fotografia: Chillizet
Noc Reklamożerców 2018 odbędzie się już 30 listopada!

Zapraszamy do udziału w 38 edycji Nocy Reklamożerców. Na uczestników czeka ponad 250  najlepszych i najgorszych reklam z całego świata oraz towarzysząca im impreza.

Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza, spektakl złożony wyłącznie z  reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od prawie 40 lat, w 40 krajach na świecie.  To jedna z najstarszych organizowanych nieprzerwanie imprez na świecie. W tym roku w Polsce odbędzie się po raz 26.

Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców bierze udział kilka tysięcy fanów reklamy i dobrej zabawy. Głównym tematem trzydziestej ósmej  Nocy Reklamożerców jest MAGIA. Film reklamowy, jak żaden inny, jest mistrzem iluzji, tworzenia magicznego świata i cudownie wykreowanych wspaniałych sytuacji.

Czaruje, owiewa wrażeniami, opowiada bajki i legendy.  I tej cudownej magiczności doświadczą widzowie tegorocznej edycji. Miłosne historie w .... supermarkecie, japońskie sposoby na szczęście, filmy ocenzurowane, reklamy społeczne to tylko kilka komponentów tegorocznego programu.

Jak co roku  odrestaurowane perły z reklamowego lamusa przypomną nam vintage blaski reklam sprzed pół wieku. Czyli czeka nas, jak co roku, szalona noc, pełna niestandardowych pomysłów dla nieszablonowej publiczności! Noc Reklamożerców odbędzie się 30 listopada 2018.