Natalia Kukulska elektro-akustycznie w krakowskim Baroque Food & Style

06.11.2018 12:34
Fotografia: Chillizet
Natalia Kukulska elektro-akustycznie w krakowskim Baroque Food & Style

Natalia Kukulska jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym zagra wyjątkowy koncert w Krakowie. Zapraszamy na kameralny koncert w klimatycznym wnętrzu odnowionego Baroque.

Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów, W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Najnowszy album Artystki – „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

Baroque Food & Style to nowoczesna restauracja i cocktail bar w samym sercu Krakowa, zlokalizowana w pięknej, zabytkowej kamienicy kilka kroków od Rynku Głównego, przy zacisznej ul. Św. Jana 16.

W tym wyjątkowym miejscu możesz cieszyć się chwilami w towarzystwie znajomych, delektując się smakiem wyszukanych koktajli, starannie wyselekcjonowanych alkoholi oraz wykwintnych dań kuchni fusion. W Baroque odbywają się liczne wydarzenia związane z modą, kulturą i lifestyle.

Natalii na scenie towarzyszyć będą Archie Shevsky, Marcin "Mały" Górny oraz Michał Dąbrówka