Na antenie:

Kroki na ZET Chilli Live Session

25.04.2016 11:36
Fotografia: . Magdalena Gnap
Kroki na ZET Chilli Live Session

Kroki to wrocławsko - poznański zespół, w skład którego wchodzi trzech, utalentowanych muzyków. 31. marca wystąpili na ZET Chilli Live Session. Zobaczcie relację z tego spotkania!

Producent i multiinstrumentalista - Szatt, wokalista - Jaq Merner oraz basista - Paweł Stachowiak to trio, które muzykuje wspólnie właściwie od niedawna. Można powiedzieć, że ich współpraca zaczęła się od luźnego jamu, który odbył w się w listopadzie w Warszawie w ramach inicjatywy So Far Sound.

Panowie aktualnie pracują intensywnie nad pierwszym wydawnictwem, które ma się ukazać jeszcze w nadchodzące lato. "Down on my knees I'm begging you..." to fragment ich najbardziej znanej piosenki "Who You Are", która została dobrze przyjęta wśród słuchaczy.

Muzyka Kroków to eksperymentalny pop, mieszanka lekkiej elektroniki z żywymi instrumentami, która co najważniejsze posiada znakomitą energię. Słychać w niej odniesienia do takich gatunków jak downtempo, indie rock, czy soul. Panowie wystąpili już na kilku koncertach w Polsce, na festiwalu Spring Break, a teraz będzie można usłyszeć ich na tegorocznym Openerze!

Zobacz relację wideo z wizyty Kroków w naszym studiu w ramach ZET Chilli Live Session:

Kroki - Eyes

Kroki - Who You Are

Szatt - Our Little Steps feat. Jaq Merner