Kobieta spełniona czyli fajna babka

21.03.2018 16:33
Fotografia: grafia: Chillizet
Kobieta spełniona czyli fajna babka

27 spełnionych kobiet z różnych światów i w różnym wieku uchwyconych sprawnym okiem fotografki Anny Dziewulskiej i przygotowanych do sesji przez Adę Grabowską. Bohaterki były różne, ale motyw przewodni przedsięwzięcia był jeden: pokazać kobietę spełnioną.

Co kryje się pod tym hasłem? – Spełniona kobieta lubi i kocha siebie, realizuje się w konkretnej dziedzinie życia. Pokonuje własne słabości, radzi sobie z trudnościami i przeciwieństwami, rozwija się, jest szczęśliwa – opowiadała w programie Dagmary Kowalskiej- Anna Dziewulska kiedyś socjolog uwięziona w korporacji, dziś szczęśliwa pani fotograf.

- W twarzach kobiet spełnionych kryje się jakiś blask. Każda jest inna i każda piękna, a jednocześnie kobiety spełnione dobrze wiedzą czego chcą, w czym wyglądają i czują się dobrze. Miałam okazję przekonać się o tym przygotowując nasze bohaterki do sesji fotograficznej – mówi Ada Grabowska z wykształcenia prawniczka, z pasji makijażystka.

Ania i Ada są autorkami projektu „Kobieta spełniona”. Namówiły kobiety do pokazania się przed obiektywem, powstała niezwykła sesja, którą można obejrzeć do 20 kwietnia w warszawskim Arthotelu.

 Akcja ma drugie dno. Pieniądze z aukcji fotografii autorstwa Anny Dziewulskiej trafią do kobiet, które opuszczają domy dziecka. Mają im pomóc w dobrym starcie w dorosłe życie.

Na fotografiach zaprezentowały się m. in.: Olga Kozierowska, Gabi Drzewiecka, Barbara Kurdej- Szatan.

Akcję wspiera Fundacja Sukces pisany szminką Olgi Kozierowskiej.