Kino „pod chmurką“ w Stolicy przez całe lato

17.07.2019 15:14
Fotografia: Materiały prasowe
Kino „pod chmurką“ w Stolicy przez całe lato

Latem mieszkańcy Warszawy mogą oglądać filmy na leżaku w ponad 30 lokalizacjach. Filmowy sezon pod chmurką już ruszył. Przedstawiamy najciekawsze tegoroczne lokalizacje.

Ciepłe, letnie wieczory to najlepszy czas na dobry film na leżaku w otoczeniu natury. W każdym zakątku Warszawy wydarzy się coś interesującego.

"

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem komedii, dreszczowców czy wzruszających dramatów i nieważne, czy bliżej Ci na Pragę, Mokotów czy Włochy, w tym sezonie na kinach letnich znajdziesz coś dla siebie. Wakacyjna filmowa oferta Fundacji Rozwoju Kinematografii zawiera mnóstwo ciekawych propozycji, które zainteresują nawet najbardziej wybrednego widza!

"

- mówi Marcin Dumieński z FRK.

W tym roku kino pod chmurką czeka na nas w ponad 30 lokalizacjach Warszawy.
Podczas każdego cyklu czeka na Was coś niezwykłego. Kino w Łazienkach Królewskich to przede wszystkim świetna lokalizacja. Nie często pojawia się okazja zobaczenia filmu w królewskim ogrodzie. Projekcje filmowe na Sielcach, to z kolei szansa na nadrobienie znanych oscarowych produkcji. Natomiast do Chono Lulu, oprócz na projekcje kina plenerowego, można również wpaść na pysznego burgera.