Kiedy dary natury stają się naszą codziennością - Jestem Organic #1 11 -12 marca 2023

Materiał sponsorowany
13.02.2023 10:35
Fotografia:
  Kiedy dary natury stają się naszą codziennością - Jestem Organic #1 11 -12 marca 2023

Grupa Slow, organizator wydarzeń pod hasłem #kupujlepszeprodukty wkracza w kolejną przestrzeń świadomej konsumpcji, tym razem otwierając projekt dedykowany, skierowany do osób poszukujących produktów prawdziwie naturalnych.

Dzisiaj jesteśmy coraz bliżej natury i jej potrzeb. Przywiązujemy większą wagę do tego, czym się otaczamy i co spożywamy.

Jestem Organic to nowy cykl spotkań skierowany na poznawanie i wnoszenie do naszego życia wszystkich darów natury - podkreśla Iza Miłosz organizatorka eventów w Grupie Slow

Grupa Slow od lat pracuje ze świadomym klientem, który poszukuje, a kupowanie lokalnych produktów jest podyktowane głębszą ideą. Świadomi konsumenci uwielbiają produkty, które mają w sobie moc naturalnych składników i są kwintesencją daru natury. Wachlarz takich propozycji jest przeogromny a organizator największych eventów w nurcie Slow zdecydował się podzielić swoim doświadczeniem i wiedzą tworząc nowy projekt.

Na wydarzeniach Jestem Organic znajdziemy pełen przekrój oferty z zakresu propozycji dla ciała, ducha i naszej przestrzeni. Blisko 70 wystawców zaprezentuje wspaniałą gamę naturalnych kosmetyków i produktów z wykorzystaniem ziół oraz roślin.

Poznamy bliżej zdrowe produkty spożywcze, tak zwane SuperFoods i naturalne suplementy. Miłośnicy pięknego dekorowania przestrzeni znajdą rośliny oraz naturalne kamienie i dodatki. Sporą częścią eventu są również producenci naturalnych tkanin i kolekcji odzieżowych. Śmiało można powiedzieć, że organizator Jestem Organic zaprasza nas do świata, gdzie natura i jej dary zajmują pierwsze miejsce.

Dzisiejszy świat jest pełen propozycji, wręcz mamy nadprodukcję i często gubimy się w gąszczu obfitości produktowej nie wiedząc co wybrać. Często nie mamy czasu na zgłębianie wiedzy i sięgamy po to co znane lub reklamowane. Na Jestem Organic przedstawimy to czym sami się fascynujemy, to będzie prawdziwie najlepsza rekomendacja dodaje Iza Miłosz, organizatorka eventów w grupie Slow.

Podczas spotkań w nurcie Jestem Organic można kupić wspaniałe wyselekcjonowane produkty organiczne, poznać nowych twórców, zainspirować się oraz zdobyć solidną wiedzę w strefie warsztatowej.

Jestem Organic to wydarzenie skrojone na potrzeby świadomego konsumenta, poszukiwacza dobrej jakości, otwartego na niekonwencjonalne propozycje. Lubiącego doświadczać i pogłebiac swoja wiedzę. Dla każdego, komu bliska jest natura i moc z niej płynąca.

Najczęściej produkty naturalne kojarzą nam się z jedzeniem i pielęgnacją ale to dopiero początek tej drogi i dzięki Jestem Organic pokazujemy wszystkie sfery życia, gdzie możemy świadomie wybrać dary natury zamiast syntetycznych zamienników - komentuje Iza Miłosz organizatorka eventów w Grupie Slow

  • organiczne produkty do ciała
  • naturalne materiały i ubrania
  • moc roślin i ziół
  • naturalne dodatki i suplementy
  • magię kryształów i energetycznych kamieni
  • rośliny, które wspierają i oczyszczają naszą przestrzeń

Pierwsza edycja Jestem Organic odbywa się 11-12 marca 2023 w Elektrowni Powiśle i jest zaproszeniem do spotkania z ponad 70 producentami, twórcami produktów prawdziwie magicznych, które niosą w sobie siłę i moc połączenia z ziemią.

Gdzie: Elektrownia Powiśle poziom -1, 0

Kiedy: 11-12 marca 2023

Organizator: Grupa Slow

Godziny otwarcia: sobota 11-21, niedziela 11-19

www.jestemslow.pl

fb.com/JestemSlow

instagram.com/JestemSlow

Kiedydarynaturystająsięnaszącodziennością-