Katarzyna Warnke - aktorka kameleon

15.12.2017 10:55
Fotografia:
Katarzyna Warnke - aktorka kameleon

Współpracowała z największymi nazwiskami teatralnymi w Polsce: Lupa, Klata, Jarzyna, Borczuch , Garbaczewski. Grała na najważniejszych polskich scenach teatralnych Starego teatru w Krakowie , TR Warszawa,  Teatru Studio, m. in. w „Szkole żon”, „Damach i Huzarach”, „Biesach”.  Kiedy wychodziła na scenę nie można było oderwać od niej oczu.

Bardzo długo czekała na otwarcie drzwi do świata filmowego. – Aktorom teatralnym trudniej przebić się do filmu. Nie jesteśmy tak popularni, jak ci, którzy są znani z wielkiego ekranu. Może dlatego tak długo trzeba czekać na zaproszenie na zdjęcia próbne – mówiła Kasia Warnke na antenie Chilli Zet.

Charyzmatycznej Katarzynie Warnke udało się wejść w świat filmu. W tym roku zagrała już w trzech produkcjach: „Ach śpij kochanie”, „Botox”  i „Kobiety mafii”. Premiera tego ostatniego obrazu odbędzie się w lutym 2018 roku.

Filmowa kariera Katarzyny Warnke dopiero nabiera rumieńców. W przyszłym roku zagra w filmie, do którego będzie musiała przejść absolutną metamorfozę.

"

Na razie nie mogę powiedzieć zbyt wiele. Zdradzę jedynie, że do roli będę musiała zmienić fryzurę.  Pożegnam się na chwilę z blond włosami i już nie mogę się doczekać tej zmiany – zapewnia Warnke.

"

Jaka jest, jak brzmi w radiu, co lubi, co ją irytuje? Posłuchajcie rozmowy Dagmary Kowalskiej z aktorką Katarzyną Warnke.