Kapsułowa kolekcja Jenny Fairy Retro Vibes w CCC. Co znajdziemy w sieciówce?

Weronika Domoradzka
13.01.2021 09:56
Fotografia: Materiały prasowe
Kapsułowa kolekcja Jenny Fairy Retro Vibes w CCC. Co znajdziemy w sieciówce?

W sklepach CCC znajdziemy kapsułową kolekcję Jenny Fairy Retro Vibes, składającą się z pięknych botków oraz torebek w różnych wersjach kolorystycznych. Sprawdźcie, co znalazło się w kolekcji.

Marka Jenny Fairy w bardzo oryginalny sposób interpretuje trendy, które pojawiają się na wybiegach oraz w mediach społecznościowych. Zgodnie z opinią ekspertów mody w 2021 roku jednym z przodujących trendów będzie estetyka retro. Na wybiegach na najbliższą wiosnę–lato pojawiło się blisko 300 sylwetek w tym stylu. W samym Instagramie hashtag #retro zebrał ponad 32 miliony zdjęć. Okazuje się, że to nie koniec. Od jakiegoś czasu wzrosła sprzedaż płyt winylowych, a także aparatów analogowych. Wszystko to sprawia, że jeszcze silniej zatapiamy się w klimacie retro.

Kapsułowa kolekcja Jenny Fairy Retro Vibes

Vintage trend doskonale wpisuje się w najnowszą kolekcję marki Jenny Fairy Retro Vibes. W sklepach CCC znajdziemy botki na grubym słupku z ozdobną klamrą, które przypominają te z lat 70. Podobne modele w połączeniu z jeansami nosiły Anita Pallenberg czy Jane Birkin. Modne buty dostępne są aż w sześciu kolorach, tak aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Na sklepowych półkach znajdziemy botki w kolorach ciemnobeżowym, niebieskim, czarnym, jasnoniebieskim, szarym i beżowym.
Warto również zwrócić uwagę na torebki. Te z kolekcji Jenny Fairy na pewno pokochałaby Madonna lat 80. lub Carrie Bradshaw. Pierwszy model zwróci uwagę każdego, kto lubi nietuzinkowe kształty. Torba w kształcie prostokąta z krótkim uchwytem oraz złotym zapięciem, zaprojektowana została w siedmiu kolorach: w lakierowanej czerni, bieli, brązie, fuksji oraz tłoczone we wzór krokodyla w odcieniach beżu, zieleni i niebieskiego. Drugi model to propozycja praktyczna z dwiema kieszonkami, która także dostępna jest w CCC w aż siedmiu wersjach kolorystycznych.
Premierze kapsułowej kolekcji Jenny Fairy, towarzyszyła sesja zdjęciowa, która została utrzymana w klimacie retro. Elementem fotografii, na który warto zwrócić uwagę, jest ruch. Pozy oraz scenografia przypomina zdjęcia z lat 60., które przełamane zostały nowoczesnym światłem. Wszystko po to, aby jeszcze mocniej podkreślić styl retro najnowszych projektów Jenny Fairy Retro Vibes.
Kapsułowa kolekcja Jenny Fairy Retro Vibes dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.
SESJA ZDJĘCIOWA:
Fotograf: Frankiewicz & Rożniata
Modelka: Lara Mullen
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Make-up: Wilson
Włosy: Gor Duryan
Scenografia: Michał Zomer
Produkcja CCC: Bartosz Majkowski

Wybierzesz się na zakupy do CCC?