„Kajto. Jadę po swoje”. Od urwisa do Rajdowego Mistrza Europy

09.11.2017 13:03
Fotografia:
„Kajto. Jadę po swoje”. Od urwisa do Rajdowego Mistrza Europy

Kajetan Kajetanowicz czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski, trzykrotny Mistrz Europy w rajdach samochodowych od lat walczy z chorobą lokomocyjną, ale za kierownicą czuje się jak ryba w wodzie. Kajto jest doskonałym kierowcą i wspaniałym rozmówcą. W książce „Kajto. Jadę po swoje” opowiada o realizacji marzeń.

 

Jest to historia urwisa, leniwego nastolatka, stroniącego od nauki i pracy, który dzięki pasji i uporowi osiąga sukces. - Moim celem było napisanie książki, która może pomóc innym. Tym, którzy nie wierzą, że można osiągnąć sukces bez ogromnych nakładów finansowych. Moi rodzice nie mieli środków, żeby pomóc mi w spełnianiu rajdowych marzeń, ale wspierali mentalnie i to był dla mnie fundament - mówi Kajetan Kajetanowicz w wywiadzie przeprowadzonym przez Dagmarę Kowalską.

W naszym studiu, Kajto przyznaje się do łez i wzruszeń, opowiada o wysokich temperaturach z jakimi zmaga się w samochodzie i o tym dlaczego woli rajdy od wyścigów na zamkniętych torach. Kajetan podpowiada także, że każdy z nas powinien doskonalić swoje umiejętności za kierownicą.

Kiedyś akwizytor, nastolatek dorabiający na koszeniu trawników, dziś Kajetan Kajetanowicz kosi punkty w rajdach samochodowych. O życiu z pasją opowiada w książce”Kajto. Jadę po swoje” i na antenie ChilliZet.