#JakPolaNegri

02.01.2018 16:11
Fotografia:
#JakPolaNegri

Niezwykła, hollywoodzka kariera zwykłej dziewczyny z Polski. Apolonia Chalupec sto lat temu rzuciła świat na kolana. Pierwsza polska celebrytka zafascynowała Magdalenę Lamparską aktorkę teatralną i filmową. Ta podążała śladami swojej idolki, by poznać, rozszyfrować i zrozumieć ścieżkę jaką przeszła gwiazda kina niemego.

 

Temat kiełkował powoli. Najpierw powstała praca magisterska, potem książka.

"

Wszystko albo nic. #jakPolaNegri” nie jest biografią, ale może być drogowskazem dla początkujących aktorów – mówi Magdalena Lamparska w rozmowie z Dagmarą Kowalską w audycji „Nastaw się na chillout”.

"
"

– Powołałam do życia fikcyjną postać początkującej aktorki Anny Mazur, która marzy o roli Poli Negri i wiele poświęca, by spełnić swoje zawodowe marzenia – zdradza autorka książki.

"

W audycji Magda Lamparska opowiada także o życiu w rozkroku między Warszawą a Los Angeles. Obnaża prawdę o Hollywood, castingach, rozmowie z Allem Pacino, ciągłym szkoleniu zawodowego warsztatu i własnych małych marzeniach. Czy jej droga przypomina drogę do sławy Poli Negri? Przekonajcie się słuchając rozmowy w ChilliZet.