Gwiazdy Jazzu charytatywnie dla Centrum Zdrowia Dziecka

07.01.2020 15:47
Fotografia: Materiały prasowe
Plakat wydarzenia Gwiazdy Jazzu charytatywnie dla Centrum Zdrowia Dziecka

Już wkrótce, 26 stycznia 2020 roku w Starym Młynie Hotelu Boss w Warszawie-Miedzeszyn już po raz czwarty odbędzie się specjalny koncert pod hasłem „Gwiazdy Jazzu Dzieciom”.

W tym roku zaszczycą nas swoją obecnością: Marcin Wasilewski Trio, Piotr Schmidt Quartet ft. Wojciech Niedziela oraz grupa SKICKI-SKIUK. Koncertowi będzie towarzyszyć wystawa fotografii Jarka Wierzbickiego oraz licytacja fotografii i plakatów.

Cały dochód z dotychczasowych koncertów, w czasie których występowali najznakomitsi Artyści Jazzowi: Gary Guthman Quartet, Krzysztof Ścierański New Quartet, Beata Przybytek, Kuba Stankiewicz Trio, Marita Alban Juarez Quartet, Kasia Pietrzko Trio, Monika Borzym,  Kuba Badach, Adam Bałdych i Krzysztof Dys, jest przeznaczony na Dziecięce Centrum Transplantacji w Instytucie Centrum Zdrowia Dziecka, jedyny ośrodek transplantacji narządów u dzieci w Polsce.

Z środków pozyskanych w trakcie 3 poprzednich koncertów zakupiliśmy m. in. pompy infuzyjne do wlewów dożylnych, termometry elektroniczne, specjalistyczne łóżka szpitalne, monitory czynności życiowych, materace do łóżek szpitalnych, fotele/łóżka oraz wyposażenie kuchni i łazienki dla rodziców przebywających z dziećmi w szpitalu, specjalne lodówki do przechowywania i transportu narządów do przeszczepienia, głowicę usg-doppler do badań przepływu krwi w narządach przeszczepionych i wiele innych rzeczy.

Każdy z naszych koncertów jest niepowtarzalnym wydarzeniem artystycznym. Zapraszamy do udziału fanów najlepszego jazzu i wszystkich, którym los chorych dzieci nie jest obojętny.

Bilety w można kupić on-line na eBilet lub Goingapp.