Głosuj na auto roku w plebiscycie moto.pl

Redakcja
15.11.2019 14:21
Fotografia: Archiwum prytwane
Głosuj na auto roku w plebiscycie moto.pl

The Best of Moto - jedyny plebiscyt motoryzacyjny na polskim rynku, w którym głos czytelnika liczy się tak samo jak głos eksperta. Głosowanie na ulubione modele i marki samochodów trwa tylko do 15 listopada. Zwycięzcę poznamy 28 listopada.

Motoryzacja kiedyś była hermetycznym światem tylko dla mężczyzn. Minęło parę lat i dziś można powiedzieć, że motoryzacja jest kobietą i przed płcią piękną nie ma tajemnic. W rozmowie z Dagmarą Kowalską Tomasz Korniejew redaktor naczelny serwisu moto.pl podkreśla, że plebiscyt The Best of Moto i ma już drugą odsłonę i ciągle się rozwija. – Nasz plebiscyt daje możliwość oddania głosów w 10 kategoriach niezależnie od płci. Chciałem stworzyć rodzaj głosowania, święta motoryzacji, które łączy w sobie najlepsze cechy. W naszym głosowaniu głos czytelnika liczy się tak samo jak głos jurorów czy ekspertów.
Eksperci głosują w kategoriach najlepszy produkt finansowy, najbardziej unikatowy design i najciekawszy projekt CSR firmy motoryzacyjnej. Głos można oddać na thebestof.moto.pl.