Giganci nowych technologii mówią Don`t miss the future! Siła technologii i wizja przyszłości – tylko na Masters & Robots w Warszawie

07.10.2019 09:17
Fotografia: Materiały prasowe
Giganci nowych technologii mówią Don`t miss the future! Siła technologii i wizja przyszłości – tylko na Masters & Robots w Warszawie

Wiele nowoczesnych technologii wciąż bardziej kojarzy się ze światem science fiction niż z codziennym życiem. Jednak coś co wczoraj było jeszcze fantazją, dziś staje się powszechnym produktem lub usługą. Nowoczesne technologie to klucz do sukcesu w biznesie, konkurencyjności innowacyjnego myślenia i rozwoju firmy w skali globalnej. Ale  - bez wątpienia - najważniejszy jest człowiek.

Podczas największej w Polsce konferencji technologicznej – Masters & Robots  (8-9.10/Warszawa) - o sile technologii i jej działaniu na rzecz ludzkości, technologicznych i etycznych wyzwaniach biznesu, najbardziej pożądanych kompetencjach zawodowych będą dyskutować najgorętsze nazwiska w branży, m.in. David Hanson – geniusz, wizjoner i przedsiębiorca, twórca Sophy – najbardziej ludzkiego robota, Mo Gawdat, ekspert od AI i robotyki, który pracował przy tworzeniu tajnych innowacyjnych technologii Google`a, Anahita Moghaddam - założycielka Neural Beings, trenerka Global CEOs, uczennica Dalajlamy, Michael Ventura, światowy ekspert od design`u, kreujący firmę opartą na empathic design czy Leesa Soulodre, konsultantka w zarządzaniu innowacjami, która pomogła wystartować od zera firmom, o obecnej łącznej wartości ponad 14 mld dolarów.
W konferencji bierze udział ponad 70 ekspertów i praktyków z całego świata.

Głównym sponsorem wydarzenia jest międzynarodowy inwestor, lider młodego pokolenia polskich przedsiębiorców, od lat wspierający startupy - Sebastian Kulczyk oraz PZU.

Roboty i lepszy świat
Nazwany przez PC Magazine i WIRED geniuszem, zdobywca wielu nagród -  od NASA, NSF, AAAI, Innowatora Roku Tech Titans i Triennale Projektowania Cooper Hewitt, David Hanson zyskał międzynarodowe uznanie tworząc inteligentne maszyny o ludzkiej ekspresji i empatii. Jego robot Sophia, najbardziej ludzki robot na świecie, otrzymał nawet obywatelstwo, ma za sobą wiele spotkań z artystami i twórcami, m.in. z Willem Smithem, Richardem Gere, a z niemiecką kanclerz Angelą Merkel rozmawiał o technologii, feminizmie i … Pucharze Świata. Hanson uważa, że w przyszłości opiekuńcze, super inteligentne i wysoce społeczne roboty będą częścią codziennego życia i pracy, współpracując z ludźmi, aby stworzyć lepszy świat. Podczas konferencji Masters&Robots zaprezentuje swoją wizję przyszłości sztucznej inteligencji.
Temat wystąpienia: Why we need AI with heart