ELLE Decoration rozpoczyna 9. edycję konkursu Młodzi na Start!

27.01.2020 15:38
Fotografia: Materiały prasowe
ELLE Decoration rozpoczyna 9. edycję konkursu Młodzi na Start!

Już po raz dziewiąty redakcja ELLE Decoration organizuje konkurs dla młodych projektantów, kreatorów, studentów szkół artystycznych i dla każdego, kto marzy o sukcesie w świecie designu.

Temat tegorocznej edycji to: Design XXI w. Czym jest design przyszłości, na jakie pytania będzie odpowiadał, jakie materiały będą dla niego charakterystyczne, co będzie ważniejsze: mieć czy być, minimalizm: wybór czy konieczność.

W puli nagród znajduje się aż 20 000 zł oraz publikacje w ELLE Decoration. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie podczas festiwalu designu Gdynia Design Days 2020 z której relację będzie można oglądać w magazynie ELLE Decoration.

W kapitule konkursowej, która od dziewięciu lat wybiera obiecujących młodych projektantów, zasiadają:

  • Małgorzata Szczepańska – redaktor naczelna ELLE Decoration,
  • Ewa Janczukowicz-Cichosz – kierownik Centrum Designu Gdynia,
  • Ewa Gołębiowska – dyrektor Zamku Cieszyn,
  • Ryszard Balcerkiewicz – członek zarządu Noti,
  • Marek Adamczewski – projektant, wykładowca akademicki,
  • Tomasz Augustyniak – projektant.

Redakcja ELLE Decoration już od 20 lat wspiera polskie wzornictwo, a Konkurs Młodzi na Start dla wielu laureatów stał się początkiem wielkiej kariery.

Jesteś młodym projektantem, studentem szkoły artystycznej, młodym kreatorem? Marzysz o sukcesach w świecie designu? W takim razie konkurs „Młodzi na Start” jest właśnie dla Ciebie. Prace można zgłaszać do 29.05.2020 r. za pośrednictwem strony konkursowej: elle.pl/decoration/mlodzinastart.

Mecenasami konkursu są Miasto Gdynia, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny i Centrum Designu. Partnerem wydarzenia jest Zamek Cieszyn, a Patronami Medialnymi są: ELLE, Domo+, Chillizet, designteka.pl, PLN Design i Magazif.

MNS_2020_750x500