Chillizet to przede wszystkim najlepsza muzyka!

Weronika Domoradzka
13.11.2018 11:17
Fotografia: Materiały prasowe
Chillizet to przede wszystkim najlepsza muzyka!

Przez ostatnie 10 lat wyprodukowaliśmy dziesiątki koncertów i wydaliśmy 25 płyt. Cały czas odkrywamy dla Was unikalne brzmienia, kreując trendy na polskim rynku muzycznym.

Od lat odkrywamy trendy w muzyce i kreujemy nowych artystów, wyszukując swoiste brzmieniowe perełki. Większość artystów zagraliśmy na naszej antenie po raz pierwszy w Polsce. Jednak Chillizet to nie tylko muzyka w eterze, ale również muzyka na żywo.

W naszym koncertowym studiu od blisko dekady gościliśmy artystów z rodzimej sceny, jak i z tej zagranicznej. To specjalnie dla nas Ella Eyre zagrała akustyczną wersję jej singla "If I Go", a Jessie Ware zaśpiewała w naszym studiu – jako pierwszej stacji radiowej w Polsce, chilloutową wersję "Wildest Moments". Wokalistka i autorka tekstów Andreya Triana obdarzona niebiańskim głosem wykonała w akompaniamencie gitarzysty "Far Closer". Oprócz tego w naszych studyjnych czterech ścianach nagrywał także zespół Hurts, Ben Westbeech, LANY, Konoba, Yannick Bovy, czy Gregory Porter.

To u nas w 2013 roku odbył się akustyczny występ Mariki, który został zarejestrowany na płycie. Album ukazał się 13 maja 2013 roku nakładem Karrot Komando, jednakże pod szyldem radia Chillizet. Znalazło się na nim  10 znanych już utworów Mariki w delikatnych, akustycznych aranżacjach stworzonych specjalnie dla Chillizet.

Umilaliśmy Wam również czas w podróży organizując koncerty i spotkania z artystami na dworcach w różnych częściach Polski - od Gdyni po Kraków. Mogliście usłyszeć tam młode talenty m.in. Kari, Linie Nocną, czy Baranvoskiego. W okresie letnim nastawialiśmy się z Wami na Chill Out na półwyspie Helskim w ramach cyklu Młoda Scena Chillizet Live Sessions, a tam wystąpili między innymi Bitamina, Kalina, Pola Rise. W walentynki wprowadzaliśmy Was w romantyczny klimat w krakowskich Sukiennicach w towarzystwie Natalii Kukulskiej, a zimą zdobyliśmy szczyt Kasprowego Wierchu grając z Mariką i jej zespołem.

W sesjach Chillizet wystąpili również: Smolik, XXanaXX, Fismoll, Lari Lu, Bemine, Kortez, Novika, Sister Wood, Marcelina, Last Blush, Rosalie, Piotr Zioła, Rosalie, KAMP!, Bovnik, Agi Brine, Ralph Kamiński, The Dumplings, Skubas, Coals, Buslav, Kasia Moś, Rebeka, Sorry Boys, Cukierki.

Od początku istnienia stacji wydajemy cyklicznie składanki Nastaw Się na Chillout. W kampaniach promujących składanki znalazły się między innymi Magdalena Mielcarz, Natalia Przybysz, Anna Czartoryska - Niemczycka. Na płytach możemy znaleźć starannie wyselekcjonowane utwory, tworzące wysmakowaną mieszankę magnetycznych dźwięków, idealną zarówno na wieczorny relaks, jak i energetyczne popołudnie. Pociągająca muzyka i magnetyczne osobowości artystów zarówno tych bardziej "mainstremowych" jak i mniej znanych, nadają wszystkim osiemnastu kompilacjom wyjątkowy, niepowtarzalny charakter, który od lat zrzesza wielbicieli nastrojowych i nowoczesnych dźwięków. Przed nami jubileuszowe wydanie składanki Nastaw się na Chillout vol. 19 z okazji dziesięciolecia stacji. Wydanie będzie zawierało 2 płyty - jedna z piosenkami polskich artystów, druga z kombinacją najlepszych, chilloutowych kompozycji, które można było usłyszeć na naszej antenie przez ostatnie 10 lat.

11
22
33
44

Dziesięciolecie stacji Chillizet to wyjątkowy moment na fantastyczne nagrody. Od poniedziałku do piątku macie szanse na wygranie relaksujących pobytów dla dwóch osób, a w Wielkim Finale zostać szczęśliwym posiadaczem nowoczesnego samochodu - SUV-a Fiat 500X. To duże, rodzinne auto, które zachwyci Was bogatym wyposażeniem min. systemem rozpoznawania znaków drogowych, czy systemem Uconnect z 7" ekranem pozwalającym na odczytywanie głosowe SMSów. Słuchajcie uważnie Chillizet od godziny 7:00, żeby poznać szczegóły gry o nowego SUV-a Fiat 500X i pozostałe nagrody.

grafika floorada do tekstów