Chillizet ma już 10 lat!

Weronika Domoradzka
13.11.2018 11:10
Fotografia: Materiały prasowe
Chillizet ma już 10 lat!

Nie ma drugiego takiego radia jak Chillizet. Od równo dekady „nastawia swoich słuchaczy na chillout”, dostarczając im relaks, kulturę i muzykę w najlepszym wydaniu.

W Polskim eterze nie było dotychczas stacji, która jednocześnie relaksuje, kołysze, ale i dostarcza najważniejszych informacji kulturalnych. W sobotę, 6 grudnia 2008 roku nieodwracalnie się to zmieniło.  Powstało Chillizet. Tego dnia wystartowaliśmy z pierwszym utworem – Shade „Your Love Is King”. Pierwsze pasmo ruszyło punktualnie o godzinie szóstej rano. Słuchaczy przywitał Mariusz Rokos, który właśnie w tygodniu między 6:00 a 10:00  prowadził wtedy poranny program "Chilli Zet i już".  

Podobnie, jak na początku 2000 roku tak i dziś stacja stawia na unikalną muzykę. Słychać ją od poniedziałku do piątku w legendarnym już paśmie "Nastaw się na Chill Out", ale także w autorskich programach muzycznych, których jest aktualnie aż dziesięć. Od początku istnienia Chillizet posiada profil muzyczno-kulturalny, grając szeroko pojętą muzykę chilloutową (downtempo, soul, funk, lounge, electronica itp.) oraz jazzową. Radio nie posiada serwisu informacyjnego, konsekwentnie unikając poruszania w swoich pasmach kwestii politycznych. Tylko Relaks, Muzyka, Kultura…

 

mkkk

                     

Każdego dnia redakcja jest w poszukiwaniu najbardziej nurtujących tematów i zagadnień, o których warto porozmawiać na antenie. Zaprasza do studia interesujących gości z często nieoczywistym życiorysem, pasją, talentem, zawodem, czy zainteresowaniami. Są to muzycy, aktorzy, fotografowie, pisarze, reżyserzy, artyści, performerzy, tancerze, sportsmeni, trenerzy, kucharze, lekarze, aktywiści, blogerzy, podróżnicy, ale przede wszystkim po prostu ludzie z wizją, którzy chcą przekazać coś wartościowego naszym słuchaczom.

sl

Słychać nas w czterech miastach w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Katowicach i na Helu. Jesteśmy radiowym przewodnikiem po kulturze i światowych trendach. Od lat patronujemy największym muzyczno – kulturalnym wydarzeniom w kraju, które zapadają głęboko w pamięci.

grafika floorada do tekstów

Z okazji jubileuszu Chillizet przygotowaliśmy wyjątkowe konkursy. Główną nagrodą jest stylowy samochód. Czeka na Was nowy SUV Fiat 500X. To duże, rodzinne auto zachwyci Was bogatym wyposażeniem min. systemem rozpoznawania znaków drogowych, czy systemem Uconnect z 7" ekranem pozwalającym na odczytywanie głosowe SMSów. Słuchajcie Chillizet od godziny 7:00, żeby poznać szczegóły gry o nowego SUV-a Fiat 500X i pozostałe nagrody.

1
2
3