Chillizet Live Sessions: Summer Edition 2019!

02.07.2019 09:34
Fotografia: Chillizet
Chillizet Live Sessions: Summer Edition 2019!

Dosłownie 10 metrów od morza, to właśnie tam będzie zlokalizowana nasza letnia scena Chillizet! Wystąpią na niej m.in. Envee & DanieL Drumz, Tomek Makowiecki, Buslav i Sonar.

A konkretnie na Półwyspie Helskim, w Jastarnii, na plaży - wejście numer 49. W planie są  koncerty na żywo, a także sety DJ-skie, które porwą Was na piaszczysty parkiet.

5.07 - Porządne Dziewczyny i Primadoma

Porządne dziewczyny, to kolektyw znany z anteny Chillizet, który w swoich audycjach propaguje „weekendowe brzmienie”. Mieszają house, deep house i disco, od lat rozkręcając parkiety stołeczne, i nie tylko. Primadoma kocha disco, nu –funk i wszelkie elektorniczne eksperymenty. W swoich setach zarówno w Chillizet jak i na żywo stara się przemycać dużo słońca. Gdyby mieszkała w Kalifornii, na pewno byłaby naczelnym DJ-em na tamtejszych pool parties.

12.07 – Papa Zura & Dj Boogie

Papa Zura - Od połowy lat 90. aktywny jako DJ, promotor muzyczny i producent.
Należy do kolektywu Soul Service, z którym od lat wydaje kompilacje z polską muzyką i grywa sety djskie w klubach, stacjach radiowych i na festiwalach w Polsce i na świecie.
Na co dzień odpowiada za program warszawskiego klubu Spatif. Dj Boogie Od początku wieku promuje i prezentuje w kraju nad Wisłą muzykę funk-boogie-disco. Wyszukuje soul, dancefloor jazz, boogaloo, nu-funk. 

19.07 - Kuba Karaś (The Dumplings) [DJ SET]

Kuba Karaś – połowa duetu The Dumplings, kreatywnie dobiera dźwięki do słów wyśpiewywanych przez Justynę Święs. Jako selekcjoner wybiera piosenki, które sprawdzają się na parkiecie.  Z pewnością będzie można usłyszeć stare, dobre przeboje na przemian z nowoczesnymi propozycjami.

26.07 - Tomek Makowiecki

Tomek Makowiecki – muzyk, kompozytor, wokalista, człowiek orkiestra. Przez media nazywany, jednym z największych talentów, jakie ofiarował nam program „Idol”. Na koncie ma cztery albumy studyjne, ostatni „Moizm” został wydany w 2013 roku. Tworzy odważne, klimatyczne i intymne aranżacje, a swoim głosem potrafi oczarować słuchaczy.

2.08 – Mr. C & Burn Reynolds

Parkiet rozgrzewać Burn Reynolds, czyli Bartosz Jankowski - DJ, kompozytor, poszukiwacz czarnych perełek winylowych, członek kolektywu Soul Service. Wraz z Soul Service są pomysłodawcami serii wydawniczej „Polish Funk”, Why Not Samba, Off Season oraz Strange Weekend, prezentującą mało znane utwory z archiwów polskiej fonografii. Płyty ukazały się nakładem wytwórni Polskie Nagrania i zbierają pozytywne recenzje na całym świecie.

Mister C Mr. C od 10 lat rusza rosyjską sceną Funky, organizując w St. Petersburgu serie vintage soul imprez "Fun City Shingaling" pod patronatem niszowej wytwróni Pipeline. Na swoim koncie ma występy m.in. z J- Rocc, Bob Jones'em, Skeme, czy Vadimem. Występował w wielu miejscach w Europie - w Wiedniu, Oslo, Barcelonie, a 2. 08 wystąpi w Jastarnii!

9. 08 – Envee & Daniel Drumz [DJ SET]

Envee toniezwykle pozytywna i barwna osobowość polskiej sceny klubowej. Od lat czaruje wysmakowanymi, eklektycznymi setami, dalekimi od komercyjnych brzmień. Muzyka wszystkich czasów- od najświeższej po tą chrupiącą winylową historią. Muzyka wszystkich rejonów świata. Rytmy miasta i dżungli wpisują się w jego swoistą wizytówkę.

Daniel Drumz toDJ i producent z Krakowa. Na scenie obecny od 15 lat. Przez wiele lat związany z legendarnym Grammatikiem. Autor wielu klasycznych mixtape'ów oraz kilku winylowych wydawnictw dla U Know Me Records. Występował m.in. w Nowym Jorku, Londynie, Berlinie, Dublinie, Wilnie, Pradze, uczestnik pierwszej polskiej edycji Boiler Room.

16.08 - Novika/ Mr. Lex

Novika/ Mr. Lex. Od lat aktywni na scenie klubowej, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Novika radiu ChilliZet prowadzi autorską audycje „Lekkość bitu”, w której prezentuje elektronikę wybraną subiektywnie. Jej najnowsza płyta „Bez Cukru”, została określona jako miks gatunkowy i emocjonalny.

23. 08 – Buslav

Buslav – artysta, który muzycznie rozwinął się w Nowym Jorku, gdzie grał w małych klubach jazzowych. Tomasz Busławski, pochodzący z Rogoźna komponuje i śpiewa piosenki, pisze teksty, gra też na instrumentach dętych (przede wszystkim saksofonie tenorowym) i klawiszowych. Debiutancki album zatytułowany „Buslav” ukazał się w 2016, który jest zbiorem dziesięciu wyrazistych i soczystych kompozycji z gatunku elektronicznego i akustycznego popu.

30. 08 – Sonar

Sonar, to elektroniczne zmysłowe brzmienia z fantastycznym wokalem Leny. Czteroosobowy zespół ma na koncie dwie płyty, a najnowsza „Torino”, ukazała się w ubiegłym roku. Fascynacja trip-hopem oraz zmysłową elektroniką zaowocowała oryginalnym brzmieniem, bo ciężko klimat Sonara z czymkolwiek porównać.

WSTĘP WOLNY!

Chillizet Live sessions
Fotografia: Chillizet