Chillizet Live Session: Arek Kłusowski

07.05.2019 10:09
Fotografia: Chillizet
Chillizet Live Session: Arek Kłusowski

Wygraj podwójne zaproszenie na kameralny koncert w studiu radiowym Chillizet. Na scenie wystąpi Arek Kłusowski z materiałem z debiutanckiej płyty "Po Tamtej Stronie".

Na koncertach  z cyklu Chillizet Live Session wystąpiło znamienite grono artystów z Polski, jak i z zagranicy - między innymi Smolik i Kev Fox, Natalia Kukulska, Marika, a także Jessie Ware, Ella Eyre, czy LANY. 10 maja (piątek) o godz. 18:00 odbędzie się kolejny występ z serii Chillizet Live Session, na której swój materiał zaprezentuje wokalista, kompozytor, tekściarz Arek Kłusowski.

W swoich piosenkach opowiada o miłości, wartościach, dylematach, barierach depresji i samotności. „Po tamtej stronie” to niezwykle oryginalna i emocjonalna historia opisana w kilkunastu utworach. Przy pracy nad którymi wspierali Arka m.in. Daria Zawiałow oraz znakomici producenci: Michał Kush (zdobywca 3 Fryderyków), Maciej Sawoch (znany ze współpracy z Kasią Nosowską, Miuoshem oraz Krzysztofem Zalewskim) oraz Marcin Kuczewski i Michał Wasilewski (zespół xxanaxx). Niespodzianką jest także udział Jacka Moore'a, syna brytyjskiego muzyka i wirtuoza gitary Gary’ego Moore’a. Jack napisał tekst i współtworzył muzykę do jednego z utworów.

Słuchaj nas uważnie i wygraj podwójne zaproszenie na piątkowy koncert Arka w naszym studiu radiowym przy ul. Żurawiej 8 w Warszawie. To będzie wyjątkowy występ!