Chillizet Live Session: Sorry Boys i Pola Rise na Zimowym Narodowym

08.01.2018 12:27
Fotografia:
Chillizet Live Session: Sorry Boys i Pola Rise na Zimowym Narodowym

Już 12.01 odbędzie się kolejny koncert z cyklu Chillizet Live Session. Na scenie wystąpi zespół Sorry Boys i Pola Rise.

Kolejna edycja odbędzie się w nietuzinkowym miejscu - na Stadionie Narodowym, konkretnie na Zimowym Narodowym. Wyjątkowo usłyszymy na scenie dwa, wspaniałe projekty muzyczne - grupę Sorry Boys oraz debiutującą artystkę Polę Rise.

Projekt Sorry Boys powstał w Warszawie z inicjatywy Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka, do których dołączyła charyzmatyczna wokalistka Bela Komoszyńska. Ich debiutancka płyta „Hard Working Classes” ukazała się jesienią 2010 roku i zebrała znakomite recenzje.

W roku 2016 muzycy zaprezentowali najnowszy album  „Roma”, napisany w połowie po polsku i angielsku,  który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt. Wydawnictwo przyniosło zespołowi nominację do Fryderyka 2017 w kategorii „Album Roku - Muzyka Alternatywna” i przysporzyło wielu nowych fanów.  

Sorry Boys - Miasto Chopina

Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem “The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Debiutancki mini-album został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność. Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks Pola Rise, jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar. 

12 stycznia 2018 roku światło dzienne ujrzy debiutancki album Poli Rise ‘Anywhere But Here’. Płyta jest zainspirowana licznymi podróżami artystki. Nagrywając go artystka odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i Janek Pęczak co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps. Podczas koncertu artystka zaprezentuje między innymi utwory z jej najnowszej płyty "Anywhere But Here".

Pola Rise - Hear

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu,  słuchaj radia od poniedziałku do piątku (od 8-12.01), weź udział w konkursie i wygraj wejściówkę na to wyjątkowe wydarzenie!