#3PM w Radiu ZET Chilli

23.09.2016 14:41
Fotografia: . materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli

W tym tygodniu gramy dla Was nowość od zespołu Machine Hart „Stonecold”, wibrujące „Vertigo” autorstwa kanadyjskiego producenta Harrisona oraz singiel Le Marquis z jego najnowszej EP-ki „Mindtrick”.

Machine Heart - Stonecold

Alt-popowy kwartet z Los Angeles Machine Heart zaczynał od nagrywania coverów Katy Perry. W 2015 roku zadebiutowali albumem "In Your Dreams", a jesienią tego roku w planach mają wydanie nowej EP- ki. Nowy projekt zwiastuje singiel "Stonecold", uczuciowa ballada, w której nie brak odniesień do downtempo i żywych instrumentów.

Harrison feat. Alice  - Vertigo

Wschodząca gwiazda sceny R&B- elektronicznej sceny Toronto - Harrison 9. września zaprezentował swój debiutancki album "Checkpoint Titanium". To właśnie z tego wydawnictwa pochodzi pogodny, wibrujący singiel "Vertigo", na którym gościnnie swojego wokalu użyczyła również pochodząca z Kanady piosenkarka i autorka tekstów Allie. Cały utwór składa się z mieszanki syntetycznych, electro - funkowych melodii, które Allie wypełnia ciepłym, leniwym, soulowym głosem. Wspaniała kompozycja.

Le Marquis - Lose Control

Le Marquis zaczynał od remixowania piosenek artystek związanych ze sceną R&B takich jak Ashanti, Lucy Pearl, czy Whitney Houston. "Lose Control" to jeden z utworów, który ukazał się na jego debiutanckiej EP- ce "Mindtrick" w czerwcu. W utworze nie brakuje wibrujących synthów i gitarowych riffów, a także sensualnego wokalu. Po wydaniu wcześniej wymienionego mini albumu iTunes napisało o LeMarquis, że jest aktualnie jednym z najbardziej oryginalnych artystów na scenie elektronicznej, posiadających unikalny, charakterystyczny dźwięk.