#3PM w Radiu ZET Chilli

09.09.2016 13:22
Fotografia: . materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli

W tym tygodniu gramy dla Was singiel AlunaGeorge z nadchodzącej płyty "I Remember", elektroniczne R&B wyprodukowane przez Joe Hertza oraz piosenkę "Joe's Dream" autorstwa Bat For Lashes z jej czwartego albumu "The Bride".

AlunaGeorge - Mediator

"Mediator" to kolejny singiel, który zwiastuje najnowsze wydawnictwo duetu tworzonego przez Alunę Francis i Georga Reida - AlunaGeorge, które ma ukazać się 16 września nakładem Interscope. Płyta była nagrywana w dwóch miejscach - w Londynie i Los Angeles, pojawią się na niej również ciekawi goście tacy jak ZHU, Popcaan, czy Flume. "Mediator" w przeciwieństwie do pozostałych, wcześniej zaprezentowanych, elektronicznych utworów z tego krążka, to soulowa ballada z funkowym "szarpaniem" gitary.

Joe Hertz - Playing For You

Joe Hertz to DJ i producent na stałe urzędujący w Londynie. Odwiedził w tym sezonie najlepsze festiwale muzyki elektronicznej między innymi The Sound You Need Festiwal na Malcie, grając obok takich gwiazd jak Stwo, Fight Facilities, czy Maribou State. W najbliższym czasie pojawi się również na Welcome To The Future Festival w Amsterdamie. Jego najnowszy utwór nagrany wraz z jazzową wokalistką Bassette to elektroniczne R&B, przy którym nie sposób się nie rozpłynąć.

Bat For Lashes - Joe's Dream

Bat For Lashes to pseudonim artystyczny Natashy Khan, córki pakistańskich zawodników squasha i przede wszystkim piosenkarki i autorki tekstów, która swój muzyczny debiut zaliczyła w 2006 roku wydając krążek "Fur and Gold". Po 4. latach od wydania jej ostatniego albumu artystka powraca z czwartą już płytą "The Bride", z której pochodzi singiel "Joe's Dream". To piosenka opowiadająca o historii pewnej kobiety, której narzeczony ginie w wypadku samochodowym w dniu ich ślubu. Historia tragiczna, lecz opowiedziana, a raczej zagrana w przepiękny sposób.