#3PM. Kaytranada, Feng Suave, FKJ

11.12.2018 09:08
Fotografia: Chillizet
#3PM. Kaytranada, Feng Suave, FKJ

Wspaniała mieszanka popu, elektrniki i chilloutowego soulu – czyli nowa EP-ka Kaytranady, singiel Feng Sauve prosto z Amsterdamu oraz nowość od jedynego w swoim rodzaju FKJ.

Kaytranada - Chances (feat. Shay Lia)

Kaytranada to kanadysjki DJ i producent, który odpowiada za produkcje muzyczne między innymi dla takich artystów jak Anderson .Paak, Syd z The Internet, czy AlunaGeorge. Jego kolejna EP- ka "Nothin Like U" zawiera 3 nowe utwory. Jeden z nich został nagrany wspólnie z Shay Lią, wokalistką i autorką tekstów z Montrealu.To nie pierwsza współpraca tej dwójki, ponieważ Shay pojawiała się na wcześniejszych produkcjach Katranady.

Feng Suave - Venus Flytrap

Feng Suave to duet tworzony przez dwóch Muzyków z Amsterdamu - Daniela De Jonga oraz Dniela Elvisa Schoemakera. Nazwa projektu została zaczerpnięta od nazwy jednego z portugalskich szamponów. Panowie zadebiutowali w tym roku imienną EP-ką, z której pochodzi utwór „Venus Flytrap”. To mieszanka popowo- psychodelicznych dźwięków ze szczyptą soulu.

FKJ - Is Magic Gone 

French Kiwi Juice prezentuje nowy singiel "Is Magic Gone". Po wielkim sukcesie "Teadow" nagranego wspólnie z Masego, który ma ponad 80 milionów odtworzeń na serwisach streamingowych, artysta zaprezentował coś nowego. Sam FKJ opowiada, że piosenka jest dla niego szczególna, ponieważ powstawała podczas podróży wschodnim wybrzeżu USA. French napisał go w nocy w busie, kiedy zmagał się z pewnymi uczuciowymi problemami. "Is Magic Gone" zadziałał na niego terapeutycznie.