#3PM. Grudniowe nowości od The Weeknd, Haux i Ella Vos

05.12.2016 21:02
Fotografia: grafia: materiały promocyjne
The Weeknd, Haux i Ella Vos

Singiel z trzeciego krążka The Weeknd, eteryczny Haux i sentymentalna ballada od Elli Vos.

The Weeknd ft. Daft Punk "I Feel It Comming"

The Weeknd, czyli kanadyjski artysta Abel Tesfaye pod koniec listopada popełnił swój trzeci, studyjny album "Starboy". Wśród gości pojawiają się między innymi Lana Del Rey, Kendrick Lamar, czy legenda francuskiej muzyki elektronicznej Daft Punk i to w dodatku w dwóch utworach - singlu promującym całe wydawnictwo "Starboy" oraz "I Feel It Coming". W tym drugim, Abel brzmi niemalże jak Michael Jackson, a panowie z Daft Punk jak zwykle nie zawodzą, serwując mieszankę R&B i funku rodem z lat 90.

Haux "Homegrown"

Delikatny, eteryczny singiel od amerykańskiej grupy Haux, w której skład wchodzi multinstrumentalista Woodson Black oraz obdarzona anielskim głosem Emily Brouwer już od pierwszych taktów wprawia słuchaczy w melancholijny nastrój. Utwór pochodzi z EP-ki "The Bluest Sage", na której znajduje się 5 innych kompozycji utrzymanych w prostym, indie- folkowym klimacie. W nostalgiczny nastrój mogą wprowadzić również pracę Woodsona, ponieważ to nie tylko muzyk, ale także utalentowany fotograf. Jego zdjęcia dostępne są na Instagramie, są pastelowe, trochę zamglone i przepiękne, zupełnie jak jego piosenki.

Ella Vos "Little Brother"

Ella Vos zadebiutowała singlem "White Noise", podbijając listy przebojów na serwisach muzycznych Spotify i Hyper Machine, a dzisiaj powraca z kolejną electro - popową propozycją "Little Brother". Producentka i autorka tekstów z Los Angeles serwuje nam porządną dawkę synth- popowych dźwięków z wyraźną linią basową. "Little brother", jak sam tytuł wskazuje jest dedykowany bliskiej jej osobie, czyli młodszemu bratu. Ten natomiast w przeszłości przeżył poważny wypadek samochodowy, obawę i troskę o jego życie Ella przelała na muzykę i tak powstał właśnie utwór "Little Brother".