#3PM w Radiu ZET Chilli [premiera]

03.06.2016 11:31
Fotografia: . materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli [premiera]

W tym tygodniu odkryliśmy dla Was singiel zespołu Liss "Miles Apart" - wschodzących gwiazd electropopu z Danii, nową propozycje od Gallanta "Talking To Myself" oraz romantyczną balladę autorstwa Jassie Ware "Till The End".

Liss - Miles Apart
W skład Liss wchodzą 4 młodzi panowie - Søren Holm, Villads Tyrrestrup, Vilhelm Strange i Tobias Laus. Duński boysband, grający muzykę z pogranicza electro popu zaliczył swój debiut w 2015 roku wydając mini album "Try".Już wtedy spotkał się z przychylnymi opiniami krytyków muzycznych z magazynu Fader, czy Noisey. 13 maja natomiast pojawiła się kolejna EP- ka Liss, zatutułowana "First". Na wydawnictwie znajdują się 4 utwory, w tym między innymi "Miles Apart". Utwór to żywa, soulowa elektronika w bardzo chilloutowym wydaniu.

Gallant - Talking To Myself
"Zanim się pojawiłeś" to miłosny dramat, który wejdzie do polskich kin 10 czerwca. Z tej okazji Jassie Ware napisała cudowną, pełną emocji piosenkę, która ma znaleźć się właśnie na ścieżce filmowej do produkcji. Film oparty jest na bestsellerowej powieści, którą Jassie udało się przeczytać. "Bardzo się poruszyłam jak usłyszałam propozycję nagrania utworu do ekranizacji powieści"- powiedziała Ware. I tak powstała romantyczna, gitarowa ballada "Till The End Of Time".

Jessie Ware - Till The End
"Ology" to pierwszy, solowy długogrający album amerykańskiego artysty R&B o pseudonimie Gallant. Płyta ujrzała światło dzienne na początku kwietnia i pochodzi spod szyldu Mind Of Genius Record, brytyjskiej wytwórni, w której wydaje również między innymi słynny ZHU. "Ology" to przede wszystkim różnorodność dźwięków, na albumie można usłyszeć leniwe, soulowe sample ze szczypta basu, przeplatające się z z falsetem Gallanta.