#3PM w Radiu ZET Chilli [premiera]

20.05.2016 13:24
Fotografia: grafia: materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli [premiera]

W tym tygodniu odkryliśmy dla Was nowy, klimatyczny singiel Samphy "Timmy's Prayer", utwór "What It's Worth" z najnowszego albumu Kygo oraz "Got It Good" Craiga Dawida, pochodzący z debiutanckiego krążka Kaytranady.

Sampha - Timmy's Prayer
Sampha Sisay, czyli po prostu Sampha to brytyjski wokalista, autor tekstów i producent pochodzący z południowego Londynu. Muzyk o charakterystycznej barwie głosu zasłynął z kolaboracji z takimi artystami jak SBRKT, Solange, czy Jassie Ware. "Timmy's Prayer" to jego pierwszy, solowy singiel od 2013 roku. Artysta przeprosił również swoich fanów na Twitterze, za tak długi czas milczenia, uzasadniając to osobistymi przejściami, jednocześnie dziękując wszystkim tym, którzy go wspierali.

Kygo & Angus i Julia Stone - For What It's Worth
Kygo, twórca takich hitów jak "Firestone", czy "Stay", uznawany za jednego z pionierów gatunku muzycznego nazywanego "tropical house", wspólnie z australijskim, folkowym duetem, w składzie Angus i Julia Stone nagrali balladę pod tytułem "What It's Worth". Utwór pochodzi z debiutanckiego krążka Kygo pod tytułem "Cloud Nine", który był bezwzględnie jednym z najbardziej wyczekiwanych krążków tego lata.

Kaytranada & Craig David - Got It Good
producent o haitańsko - kanadyjskich korzeniach Kaytranada, na początku maja wydał album zatytułowany "99.9%". Kaytaranda to jeden z najzdolniejszych producentów muzyki elektronicznej młodego pokolenia, który umiejętnie łączy R&B z trapem i innymi odmianami elektroniki.Na wcześniej wspomnianym wydawnictwie gościnnie pojawili się tacy artyści jak: Anderson Paak, AlunaGeorge, Syd ze składu The Internet, czy Craig David. Wspólnie z Craigiem powstał utwór "Got It Good",który nie zwykle wpada w ucho.