Na antenie:

#3PM w Radiu ZET Chilli [premiera]

06.05.2016 12:59
Fotografia: materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli [premiera]

W tym tygodniu odkryliśmy dla Was najnowszy singiel jedynej w swoim rodzaju Alici Keys "In Common", "Surprise Yourself" - utwór angielskiego multiinstumenalisty Jacka Garratta oraz "Up & Up" nowość z ostatniej płyty Coldplay.

Alicia Keys - In Common

Alicia Keys, właściwie Alicia Augello Cook, autorka takich utworów jak "Fallin", "A Woman's Worth", czy "Girls On Fire" jest w trakcie pracy nad szóstym albumem studyjnym. Wydany na początku maja singiel promujący nadchodzące wydawnictwo jest owocem współpracy samej artystki i amerykańskiego producenta Illangelo, który odpowiada także za producencką stronę płyty The Weeknd. "In Common" to odejście Alici od instrumentalnych, balladowych konwencji w stronę kojącej elektroniki.

Jack Garratt - Surprise Yourself

Jack Garratt, absolutne objawienie na brytyjskiej scenie  alternatywnej, zrewolucjonizował rynek muzyczny swoim debiutanckim albumem "Phase", zdobywając najważniejsze nagrody muzyczne, miedzy innymi The BRITs Critics' Choice Award 2016. Z tej właśnie płyty pochodzi utwór "Surprise Yourself", który opowiada historię ludzi, którzy pokonują własne lęki i słabości.

Coldplay - "Up & Up"

Lider formacji Coldplay Chris Martin powiedział, że aby napisać taki utwór czekał 15 lat. Mowa o piosence "Up and Up" pochodzącej z ich ostatniej płyty "A Head Full Of Dreams". Krążek ukazał się w grudniu ubiegłego roku i jest to siódmy i według wielu fanów najlepszy w karierze, długogrający album Coldplay."Up & Up" to utwór o tym, że życie polega na ciągłym rozwiązywaniu problemów, którym można zaradzać wspólnie, aby nareszcie poczuć upragnione szczęście.