#3PM w Radiu ZET Chilli

16.09.2016 14:33
Fotografia: . materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli

W tym tygodniu odkryliśmy dla Was debiutancki singiel Cosimy "Had To Feel Something", delikatne, electro- R&B od zespołu Tender oraz utwór "Signal" zwiastujący drugi już w karierze krążek Sohn'a.

Cosima - Had To Feel Something

Ten utwór to mieszanka soulu i pulsującego basu. Jej autorką jest Cosima - piosenkarka i autorka tekstów z Południowego Londynu, "Had To Feel Something" to jej debiutancki singiel. Swoją niską barwą głosu i emocjonalnymi tekstami stwarza nieco mroczny, ale w tym samym momencie pociągający klimat. Artystka śpiewa o emocjach i zdarzeniach, które przydarzyły się jej na prawdę, a klip który powstał do tego utworu został nakręcony dokładnie w tym miejscu, w którym te zdarzenia się toczyły.

Sohn - Signal

Muzykę Sohna określana jest jak "niepokojący minimalizm kontrastująca z ostrym głosem". Muzyk zadebiutował w 2014 roku albumem "Tremors", a na początku września ukazał się jego najnowszy singiel "Signal", który zwiastuje jego kolejne wydawnictwo. Dopracowane do perfekcji dźwięki po raz kolejny potwierdzają ogromny, kompozytorski kunszt angielskiego producenta urzędującego w Wiedniu. Teledysk do piosenki powstał we współpracy z aktorką i modelką Millą Jovovich, która pojawiła się tam w długim, czarno - białym, monochromatycznym ujęciu.

Tender - Outside  

Tender to duet, w którego skład wchodzi James Cullen i Dan Cobb. Na co dzień współpracują z brooklyńską wytwórnią Partisan Records, z którą już wkrótce planują wydać swój debiutancki krążek. "Outside" to delikatne, łagodne R&B z syntetycznymi wstawkami i hipnotyzującym dźwiękiem gitary rodem z lat 80, przy którym nie sposób się nie rozmarzyć.