#3PM w Radiu ZET Chilli

18.08.2016 16:54
Fotografia: . materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli

W tym tygodniu muzycznie odkryliśmy dla Was nostalgiczny utwór przyjaciółek z Heartstreets, mroczny dance z Chicago w wykonaniu Drama Duo oraz singiel zapowiadający trzeci album Jamesa Vincenta McMorrowa "Rising Water".

Heartstreets - Crawling South

Emma Beko i Gab Gordon to przyjaciółki z 14- letnim stażem. Panie pochodzą z Montrealu i założyły duet o nazwie Heartstreets. Wiosną tego roku zaprezentowały swój debiutancki materiał, między innymi sentymentalny utwór "Crawling South". "To piosenka przede wszystkim o emocjach, które nie zawsze bywają pozytywne, ale dzięki którym czujemy, że żyjemy" mówi Emma. To idealna melodia, przy której można przywołać dawne wspomnienia, odkopać starą korespondencje z byłym partnerem, czy przeczytać pamiętniki pisane przed laty.

Drama Duo - Hopes up

Drama Duo to duet założony w Chicago przez producenta Na’ela Shehade'a oraz autorkę tekstów i piosenkarkę Vię Rosę. Ich muzyka to miks lekko mrocznej elektroniki i magnetyzującego głosu Rosy. "Hopes Up" to pierwszy singiel zespołu, który stworzyli zupełnie spontanicznie. Sam Nael powiedział, że Via napisała idealny tekst oddający emocje, jakie chciał przekazać produkując bit do tej piosenki. Co ciekawe, do utworu powstał równie piękny teledysk, który nakręcił reżyser polskiego pochodzenia Christopher Kostrzak.

James Vincent McMorrow - Rising Water

James McMorrow to folkowo- popowy artysta, który w swoim dorobku ma już dwa długogrające albumy. Jego kolejny krążek "We Move" natomiast ma różnić się zupełnie brzmieniowo od poprzednich longplayów. Singlem promującym to wydawnictwo jest "Rising Water", który został stworzony przez producentów takich artystów jak Drake, Rihanna, czy Sam Smith. Krążek powstawał w trzech różnych miastach- Dublinie, Toronto i Londynie, a jego oficjalna premiera przewidziana jest na 2 września.