#3PM w Radiu ZET Chilli

21.07.2016 18:29
Fotografia: . materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli

W tym tygodniu odkryliśmy dla was Dominique - nowojorskie objawienie sceny electro - pop, hipnotyzujący utwór duetu Majid Jordan oraz propozycje od Blood Orange z jego najnowszego krążka "Freetown Sound".

Dominique - Love You Better

Dominique to objawienie na nowojorskiej scenie indie i electro popu. Sama komponuje i pisze swoją muzykę. Zadebiutowała utworem "Good Girl", który zebrał pozytywne recenzje. Parę tygodniu później zaprezentowała kolejny materiał - jej najnowszy singiel nosi tytuł "Love You Better". Za jego produkcje odpowiada amerykański producent japońskiego pochodzenia Zenif. Zmysłowy wokal i energiczny, ale jednocześnie chilloutowy podkład to najlepszy opis jej artystycznej twórczości.

Majid Jordan - "Make It Work"

Kanadyjski duet R&B Majid Jordan odpowiadający za produkcję i tym samym sukces światowego hitu "Hold On We Are Going Home" Drake' a, na początku lutego wydał swój debiutancki krążek. Singiel "Make It Work" to jeden z 12 utworów, które ukazały się na tym wydawnictwie. Melodia i słowa tego utworu są równie intrygujące i hipnotyzujące jak powstały do niego teledysk.

Blood Orange - "Best To You"

Devonté Hynes znany pod pseudonimem Blood Orange zadebiutował w 2011 roku albumem "Coastal Grooves", który został wydany w londyńskiej Domino Records. Blood jest autorem tekstów wielu piosenek takich artystów jak Florence + The Machine, Theopilus London, czy Solnage Knowles, był  także modowym konsultantem marki należącego do rapera Jay - Z Rocawear. Singiel "Best To You" pochodzi z jego najnowszego albumu "Freetown Sound". Tytuł albumu nie jest przypadkowy, bowiem nawiązuje do stolicy Sierra Leone, skąd pochodzi ojciec artysty.