#3PM w Radiu ZET Chilli

29.06.2016 12:27
Fotografia: . materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli

W tym tygodniu odkryliśmy dla Was utwór duetu Opia "Shadow Dances", tytułowy singiel z nadchodzącego albumu Michaela Kiwanuki "Love and Hate" oraz ambeintowo - popową propozycje od debiutującej Stevie Parker.

Opia - Shadow Dances

Opia to dwóch młodzieńców - Jacob Reske i Cole Critenbaum na stale urzędujących w Los Angeles. Panowie poznali się na uniwersytecie Yale, gdzie studiowali matematykę i fizykę. Zadebiutowali singlem "Falling", który zdobył wysokie notowania na większości kanałów muzycznych: Spotify, Hype Machine i Soundcloud. "Shadow Dances" to kolejna propozycja od duetu Opia, który doskonale łączy soul z dźwiękami elektroniki.

Michael Kiwanuka - Love & Hate

Głos Michaela Kiwanuki porównywany jest do głosów takich legend jak Curtis Mayfield, czy Van Morrison. Muzyk, który zaczynał jako gitarzysta sesyjny, na antenie Radia ZET Chilli zadebiutował singlem "Black Man in a White World". Jego najnowszy album długogrający "Love and Hate" na półki sklepowe trafić ma już 15 lipca. Drugim singlem zapowiadającym to wydawnictwo jest piosenka o dokładnie takim samym tytule - "Love and Hate". Folkowo- soulowy artysta po raz kolejny udowadnia, że oprócz wielkiego talentu wokalnego potrafi również grać na emocjach.

Stevie Parker - The Cure

Pochodząca z Wielkiej Brytanii piosenkarka i autorka tekstów Stevie Park zadebiutowała singlem "Never Be" w kwietni ubiegłego roku. Jej styl muzyczny to mieszanka ambientu i electro popu, ale także instrumentalnych sampli. Jej kolejny singiel "The Cure" ukazał się w połowie czerwca. Co ciekawe, teledysk powstały do tego utworu został w większości wyprodukowany przez polską reżyserkę - Weronikę Teofilską.