#3PM w Radiu ZET Chilli

24.06.2016 11:34
Fotografia: . materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli

W tym tygodniu muzycznie odkryliśmy dla Was nowy utwór Metronomy "Night Owl", promujący ich najnowszy krążek, pop- folkową propozycję od Passengera "Somebody's Love" oraz utwór "1000x" od Jarryd Jamesa i nowozelandzkiego duetu Broods.

Metronomy- "Night Owl"

Piąta płyta legendarnego electro popowego składu Metronomy pod tytułem "Summer 08" ukaże się już 1 lipca. Jak mówi sam lider zespołu - Joseph Mount  tytuł krążka nawiązuje do ostatnich, całkowicie wolnych i beztroskich wakacji w jego życiu. Do tej pory mieliśmy okazje usłyszeć 3 single z tego nadchodzącego wydawnictwa - "Old Skool", "Back Together" oraz "Night Owl". Ten ostatni, podobnie jak cały krążek jest utrzymany w klimacie klasycznego disco i hip- hopu w stylu "16 Beat".

Passenger - "Somebody's Love"

Passenger, czyli Michael Rosenberg serca fanów podbił w 2012 roku utworem "Let Her Go". po blisko 4 latach wydaje swój ósmy album pod tytułem "Young As The Morning Old As The Sea". Mimo tego, że Michael pochodzi z Wielkiej Brytanii, krążek był nagrany w dwóch zupełnie odległych od Anglii miejscach - w Australii i Nowej Zelandii. "Somebody's Love" jeden z singli promujących nadchodzący krążek podobnie jak pozostałe utwory artysty jest bardzo nostalgiczny i kojący zarazem. Premiera najnowszego albumu Passengera przewidziana jest na 23 września 2016 roku.

Jarryd James & Broods- "1000x"

Pochodzący z Brisbane piosenkarz i autor tekstów Jarryd James w zeszłym roku zadebiutował krążkiem "Thirty One", docierając do drugiego miejsca w rankingu ARIA - Australian Artist Albums. Jego najnowszy singiel "1000x" nagrany wspólnie z nowozelandzkim duetem Broods zapowiada drugi album artysty, który ma ukazać się jeszcze w bieżącym roku nakładem wytwórni Universal Music. Czekamy z niecierpliwością!