#3PM w Radiu ZET Chilli

17.06.2016 18:23
Fotografia: . materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli

W tym tygodniu muzycznie odkryliśmy dla Was utwór "Feel Like I Do" pochodzący z najnowszej EP- ki Disclosure, propozycję duńskiej grupy Phlake "So Faded" oraz indie - elektroniczne brzmienia autorstwa zespołu Atella.

Disclosure - "Feel Like I Do"

Tego duetu nie trzeba nikomu przedstawiać. Guy i Howard, czyli bracia z Disclosure po raz kolejny zachwycają swoją muzyką. Kilka dni temu ukazała się ich najnowsza EP-ka "Moog For Love", na której znalazły się 3 utwory, w tym między innymi "Feel Like I Do". W utworze można również usłyszeć wokal legendy soulu Ala Green'a, który pochodzi z jego utworu "Im still in Love With You".

Phlake - "So Faded"

Grupa Phlake zasłynęła na antenie Radia ZET Chilli utworem "Angel ZOO", który niesamowicie zapada w ucho. Duński band grający R&B, złożony z Madsa i Johnatana właśnie zaprezentował kolejny singiel "So Faded". Piękne sample i emocjonalny ton głosu Madsa, po raz kolejny potwierdzają, że muzyki zespołu Phlake nie sposób nie kochać.

Atella - "Mechanical Sparrow"

Mechanical Sparrow to nowy utwór norweskiego duetu z Bergen o nazwie Atella. Duet na co dzień związany jest z belgijską wytwórnią muzyki elektronicznej Eskimo Records, w której wydaje również między innymi popularny zespół Chromeo. Utwór Mechanical Sparrow istnieje w dwóch klubowych remixach oraz w wersji oryginalnej, którą prezentujemy na antenie.