#3PM w Radiu ZET Chilli

10.06.2016 15:08
Fotografia: . materiały prasowe
#3PM w Radiu ZET Chilli

W tym tygodniu muzycznie odkryliśmy dla Was przepiękną piosenkę Jorji Smith "Where Did I Go", utwór "Softer Still" z debiutanckiej EP- ki australijskiego zespołu Atlas Bound oraz elektryzującą balladę tajemniczej formacji The Hour.

Jorja Smith - “Where Did I go”

Na początku tego roku wydała świetny singiel "Blue Lights" dzięki któremu szybko zyskała uznanie krytyków.Poznajcie wschodząca gwiazdę brytyjskiego R&B - Jorje Smith. Urodzona w niewielkim miasteczku Wallsall położonym w środkowej Anglii już od najmniejszych lat wiedziała, że będzie śpiewać. Sama pisze i komponuje swoje utwory, ostatnio wraz z Maverickiem Sabre stworzyła utwór w hołdzie dla zmarłego Prince'a. "Where Did I go" natomiast to najświeższa propozycja od Smith. Delikatna, soulowa i bardzo sensualna.

Atlas Bound - "Softer Still"

Atlas Bound to duet muzyków z Sydney. Adrian Kalcic i Will Taylor właśnie wydali debiutancką EP zatytułowaną "Lullaby". Minialbum zawiera 9 utworów, w tym "Softer Still" przy którym nie sposób się nie rozpłynąć. Atlas Bound na co dzień związani są z kalifornijską wytwórnią Next Wave Records, która promuje najbardziej obiecujących producentów muzyki elektronicznej na świecie, między innymi kolejnego zdolnego producenta, który gościł niedawno w 3PM - Manille Killę. Duet ma na swoim koncie także prestiżową nagrodę RedBulla "Red Bull Breakthrough Producer", którą otrzymał za dokonanie pewnego przełomu w produkcji muzyki. Brawo Panowie!

The Hour "Answer"

Formacja The Hour jest jednym z najbardziej ciekawych ale i tajemniczych debiutów na scenie alternatywnego popu czy indie soulu. Na łamach brytyjskiego magazynu Q Magazine członkowie zespołu zdradzili jedynie, że podchodzą z tajemniczej Wyspy Saint- Pierre Miquelon, położonej u południowych wybrzeży Nowej Fundlandii. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o zespole zostawili numer kontaktowy. Jedno wiadomo na pewno. Ich dotychczasowe utwory to elektryzujące ballady.