#3PM. The 1975 i dwie debiutantki: Reva DeVeito oraz Kennedy

04.01.2017 11:11
Fotografia: grafia: materiały promocyjne
#3PM. The 1975 i dwie debiutantki: Reva DeVeito oraz Kennedy

W ostatnim w 2016 roku wydaniu #3PM gramy utwór z ostatniej płyty The 1975, tytułowy singiel z EP-ki Revy DeVito oraz offową propozycję Kennedi.

The 1975 - Somebody Else

The 1975 to boys band założony na początku 2000 roku, a nie jakby się mogło wydawać w latach 70. w Manchesterze. Panowie początkowo zaczynali jako rockowa kapela, natomiast ich ostatni, już drugi album w karierze 'I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful yet So Unaware of It' jest bardziej przechylony w stronę lekkiej elektroniki i indie rocka. "Somebody Else" to muzyczna opowieść o złamanym sercu, która została również zekranizowana w formie teledysku, w którym główną rolę gra frontman The 1975 - zabójczo przystojny Matthew Healy.

Reva DeVito - The Move

Reva Devito 2 miesiące temu popełniła swoja debiutancką EP-kę pod tytułem "The Move". Tytułowy singiel z tego wydawnictwa został wyprodukowany przez Kaytranadę pod szyldem niezależnej wytwórni HW&W Recordings, w której  swoje projekty wydają również takie postaci muzyki elektronicznej jak Pomo, czy Ta- ku. Reva pochodzi z Portland w USA i wygląda na to, że jest na dobrej drodze, aby stać się jedną z tamtejszych gwiazd muzyki R&B.

Kennedi - Last Cigarette

Kennedi to jedna z tych artystek, która nie posiada setek tysięcy fanów na swoim fanpegu, czy rekordowych ilości odsłuchań na serwisach stremaingowych, lecz bez wątpienia posiada coś znacznie bardziej wartościowego - talent. Młoda artystka pochodząca z małego miasteczka Spinner w stanie Minnesota nagrała dosłownie kilka singli w tym "You and I" oraz "Last Cigarette", które utrzymane są w indie- popowej stylistyce. "Last Cigarette" oryginalnie został skomponowany w wersji akustycznej, jednak w wersji elektronicznej brzmi jeszcze bardziej zachwycająco.