#3PM. SPORTS, HAIM oraz Mars Today

09.05.2017 09:50
Fotografia: grafia: materiały promocyjne
#3PM. SPORTS, HAIM oraz Mars Today

W tym tygodniu gramy nową propozycję zespołu SPORTS, singiel sióstr HAIM oraz rozpalający zmysły utwór muzyka z San Francisco – Mars Today.

SPORTS- „You Are The Right”

W tym tygodniu prezentujemy kolejną, muzyczną propozycje bandu z Filadelfii pod tytułem „You Are The Right One”. Pięcioosobowy „sportowy” skład określa swój styl muzyczny jako „punk power pop” i na co dzień związany jest z wytwórnią Father/Daughter Records z siedzibą w San Francisco. W ich muzyce jednak, zamiast punku, można usłyszeć dużo żywych instrumentów, ale także wysublimowanych, retro - synthowych sampli, które razem tworzą idealnie wysmakowaną mieszankę. „Naked All The Time”, bo z tego wydawnictwa pochodzi singiel „You Are The Right” to zawierający 8 utrzymanych w indie garażowym klimacie utworów ze szczyptą nostalgii w głosie wokalisty. Zespół jest aktualnie w trasie koncertowej po USA.

HAIM- „Want You Back”

HAIM, czyli 3 siostry – Este, Danielle oraz Alana z Los Angeles, pracują właśnie nad swoim drugim albumem „Something to Tell You”. Dziewczyny zaczynały od supportowania na koncertach takich artystów jak Cee Loo Green, Kesha, czy Florence and The Machine.  Ich nowa płyta ma ukazać się 7 lipca nakładem Polydor Records. Pierwszy, oficjalny singiel promujący nadchodzący krążek „Want You Back” został wyprodukowany przez Ariela Rechtshaida i miał swoją premierę na łamach BBC Radio 1. To kawał dobrego, energicznego, kalifornijskiego indie rocka.

Mars Today –Cool It

Mars Today to zupełnie nowa postać na alternatywnej scenie San Francisco. Jego pierwszy singiel, nagrany wspólnie z Da – P, kanadyjskim producentem związanym ze słynną wytwórnią Soulection spotkał się z dobrym odbiorem i wieloma odsłonami na serwisach streamingowych. „Cool It” to kolejny z singiel z jego debiutanckiej EP-ki o nazwie „Bits & Pieces”. „Cool It” artysta w pełni wyprodukował sam, zarówno jeśli chodzi o warstwę muzyczną, liryczną, a nawet wokalną. Jego głos jest bardzo sensualny, a zarazem kojący. Piosenka opowiada o pożądaniu między dwoma kochankami, jak mówi sam autor, napisał ją w sypialni. Jest osadzona w klimatach łączących R&B ze zwiewną elektroniką i w sam raz nadaje się do „sypialnianej playlisty” rozpalającej zmysły.