#3PM. Propozycje od Noah Cyrus, Childlish Gambino oraz Børns

29.11.2016 13:40
Fotografia: grafia: materiały prasowe
#3PM. Propozycje od Noah Cyrus, Childlish Gambino oraz Børns

Wśród bohaterów najnowszego wydania 3 Plików Muzyki znalazła się młodsza siostra Miley Cyrus, funkowy Chidlish Gambino i Børns prosto z Kalifornii.

Noah Cyrus "Make Me (Cry)" ft. Labrinth

Choć jej siostra jest uważana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na scenie pop, która nie stroni od skandali, ona wybrała chyba trochę inną drogę. Mowa o młodszej siostrze Miley Cyrus - Noah debiutującej utoworem "Make Me", na którym gościnnie dogrywa się również brytyjski wokalista i producent Labitinth. Chociaż Noah ma dopiero 16 lat, jej głos zupełnie tego nie zdradza, a niektórzy porównują go nawet do glosy Lany Del Rey."Make Me" to electro- popowa ballada, do której powstał również ładny obrazek. Wideo można zobaczyć w sieci, a jego autorem jest słynna Sophie Muller odpowiadająca za teledyski takich artystek jak Shakira, czy Beyonce.

Childish Gambino "Redbone"

Childlish Gambino, a wlaściwie Donald Glover to wszechstronny artysta, nie tylko muzyk, ale także aktor i pisarz. Kojarzony głównie ze sceną hip- hopową, zadebiutował płytą "Camp", 2 lata później natomiast otrzymał dwie nominacje do statuetki Grammy za album "Because the Internet". Na początek grudnia tego roku przewidziana jest natomiast premiera jego najnowszego, trzeciego krążka "Awaken, My Love". Gambino odchodzi na niej od konwencji hip- hopowej, czerpiąc swoje inspiracje z dzieciństwa, kiedy jego ojciec słuchał psychodelicznego funku z lat 70., disco i rock'n' rolla, zespołów takich jak Funkadelic, czy The Isley Brothers.

Børns "American Money"

Børns, wokalista i autor tekstów to ciekawa postać na scenie Indie pop.Pochodzi z Michigan, z którego w 2011roku przeprowadził się do Kaliforni, by rozwijać karierę muzyczną. Na co dzień związany jest z jedną z najlepszych wytwórni na świecie - Interscope Records, w której wydają tacy artyści jak Lady GAGA, Aluna George, Madonna, czy Sting. "Amercian Money" to drugi singiel promujący  jego debiutancki album "Dopamine". Autor piosenki śpiewa "Your eyes, green like American money" porównując zielony odcień oczu swojej kochanki do koloru amerykańskiej waluty- dolara.